Reklam
Reklam

Orhan'dan Kaymakam Güler'e 'ziyaret' eleştirisi

CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler’in AK Parti Gebze İlçe Başkanlığı’na yaptığı ziyareti eleştirdi. CHP’li Orhan, konu hakkında yaptığı açıklamada, “Gebze Kaymakamı Sayın Mustafa Güler’in, AKP Gebze İlçe Teşkilatını ‘Bir Devlet adamı’ sıfatıyla ziyaret etmesi, devletin kadrolarının hükümete endeksli hale geldiğinin bir göstergesidir” dedi.

Orhan'dan Kaymakam Güler'e 'ziyaret' eleştirisi
27 Ocak 2021 - 17:35
Gebze Kaymakamı Mustafa Güler’in geçtiğimiz günlerde AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya’yı ziyaret etmesine muhalefet kanadından eleştiri geldi. CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, konu hakkında yaptığı açıklamada, şunları dile getirdi; “Gebze Kaymakamı Sayın Mustafa Güler’in, AKP Gebze İlçe Teşkilatını ‘Bir Devlet adamı’ sıfatıyla ziyaret etmesi, devletin kadrolarının hükümete endeksli hale geldiğinin bir göstergesidir. Geçtiğimiz günlerde Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun da grup toplantısında kullanmış olduğu bu ifadenin doğruluğunu ne yazık ki Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Gebze’de de görmekteyiz.

“BİZİM KARŞI ÇIKTIĞIMIZ BU”
Birkaç ay önce de İlçe Mili Eğitim Müdürümüz AKP ilçe teşkilatına ziyarette bulunmuştu. Keşke bu ziyaretler tüm siyasi partilere yapılıyor olsa da devletin tarafsız yüzünü hissedebilsek. Ne yazık ki, hükümet AKP hükümeti, devlet AKP devleti, yargı AKP yargısı. Bizim karşı çıktığımız bu. Devletin ve hukukun üstünlüğü ve tarafsızlığı için bizim mücadelemiz sürecek. Adalet bir gün herkese lazım olacak unutmayın. Sizlere tavsiyem tedavi için geç kalmış sayılmazsınız."

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum