OSBÜK'ten Ceylan'a önemli görev

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK)’nun çalışmalarına katkıda bulunması amacıyla, OSB’ler konusunda bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak üzere oluşturulan OSBÜK Yüksek Koordinasyon Kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi. Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Ceylan, Yüksek Koordinasyon Kurulu Başkan Yardımcısı olarak seçildi.

OSBÜK'ten Ceylan'a önemli görev
29 Eylül 2019 - 16:26

Bölgemizin başarılı sanayicileri arasında yer alan GGOSB Yönetim Kurulu Başkanı Adem Ceylan'a OSBÜK'te önemli bir görev verildi. Geçtiğimiz aylarda OSBÜK Yüksek Koordinasyon Kurulu'nda yer aldığı açıklanan Adem Ceylan, geçtiğimiz Perşembe günü yapılan ilk toplantıda Yüksek Koordinasyon Kurulu Başkan Yardımcısı olarak seçildi. OSB’lerle ve OSBÜK’ün çalışmalarıyla ilgili istişarelerin yapıldığı toplantıya OSBÜK Yüksek Koordinasyon Kurulu Üyeleri Mahmut Yılmaz, Mustafa Yağlı, Adem Ceylan, Cihat Çakır, Onur Ramazan Acar, Metin Saraç, Zülfü Altıntaş, Türker Ateş, Selçuk İskender, Orhan Aydın, Erol Ayhan Tosyalı, Selim Us, Murat Urkuç ile OSBÜK Genel Sekreter V. Serkan Ata katıldı.

"POZİTİF KATKILAR SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ"
OSB’lerin Türkiye’nin planlı sanayi üretiminde ve kalkınmasında kritik rol aldığının altı çizilen toplantıda konuşan OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, “OSBÜK, Türkiye’nin 7 bölgesinde 80 şehirde üretim yapan yaklaşık 1 milyon 900 bin kişiye doğrudan istihdam sağlayan tüm organize sanayi bölgelerinin çatı kuruluşudur. OSBÜK olarak bugüne kadar bu büyük camiaya nitelikli hizmet ürettik, üretmeye de devam edeceğiz. Bu noktada 5 Temmuz’da gerçekleştirdiğimiz 17. Olağan Genel Kurulumuzda hayata geçirdiğimiz Yüksek Koordinasyon Kurulu çok kritik bir rol üstlenmiş durumda. İnşallah Yüksek Koordinasyon Kurulumuz, Yönetim Kurulumuz, Bölge Müdürleri Komisyonumuz, Teknik Çalışma Komisyonlarımızla birlikte OSB’lerimizden aldığımız güçle yine OSB’lerimize hizmet etmeye, ülkemizin sanayi üretimine hep birlikte pozitif katkılar sunmaya devam edeceğiz” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum