Özel Hira ilk öğrencilerini bekliyor

Tatlıkuyu Mahallesi’nde bulunan Erengül Sitesi’nde hizmete giren Özel Hira Kreşi ilk öğrencilerini bekliyor.

Özel Hira ilk öğrencilerini bekliyor
19 Haziran 2019 - 16:05

Bu alanda tecrübesi olan Sevgi Bayraktar’ın Figen Ateş ile ortaklaşa hizmete açtığı Özel Hira Kreşi, ‘Eğitimde ilk adım için, harekete geç’ sloganı ile kayıtlara başladı. Kurucu müdür Sevgi Bayraktar, “Alanında uzman olan öğretmen ve personelimiz ile daha büyük, daha geniş imkânlarımız ile minik öğrencilerimizi aramıza bekliyoruz. Kreşimizde çocuklar doğal ortamlarında, uygun materyallerle, kendine güvenen, değerlerine bağlı bireyler olarak yetiştirilecekler” dedi.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN
Tatlıkuyu Mahallesi, 1341 Sokak No: 21 adresinde hizmet verecek olan Özel Hira Çocuk Gündüz Bakımevi ve Kreşi’nde temel derslerin yanı sıra modern dans eğitimleri verilecek. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler, 0542 459 90 97 numaralı telefondan Sevgi Bayraktar’a, ya da 0262 658 04 01 numaralı telefondan Figen Ateş’e ulaşabilir.

ÇALIŞAN ANNELERE BÜYÜK KOLAYLIK
Öte yandan Özel Hira Kreşi, çalışan anneleri düşünerek yılın 12 ayı hizmet vermeyi planlıyor. Sevgi Bayraktar ve Figen Ateş, Özel Hira Kreşi’nin oldukça modern bir eğitime sahip olacağını belirtirken, kreş bünyesinde çocuklar için büyük önem arz eden sosyalleşme ve kişisel gelişim konularına katkı sağlayacak drama, halk oyunları gibi çeşitli aktivitelerin de yer alacağı bilgisini verdi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum