Özler sordu, Büyükgöz cevapladı

İYİ Parti Gebze Belediye Meclis Üyesi Kayhan Özler’in, Takvim Gazetesi’nde yayımlanan ‘Gebze Uçuyor’ sayfası için ne kadar ödendiğini, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’e sordu.

Özler sordu, Büyükgöz cevapladı
16 Ekim 2020 - 18:54

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Takvim Gazetesi’nde ‘Gebze Uçuyor’ adlı bir sayfa yayımlanmış ve bu sayfa kent sakinlerinden olduğu kadar, muhalefetten de tepki görmüştü. Mecliste gündem maddelerinin sonlanmasının ardından gündem dışı söz alan İYİ Parti Gebze Belediye Meclis Üyesi Kayhan Özler, Takvim Gazetesi’nde yayımlanan sayfayı Büyükgöz’e sordu. Özler, “Turkuaz Medya’ya ait olan Takvim Gazetesi’nde derleme haberleriniz yayımlandı. Ulusal medyada çıkan bu haberlere Gebze Belediyesi adına ne kadar ödeme yaptınız? Bunu da kamuoyu adına sizden öğrenmek istiyorum” dedi.
 
"BÖYLE BİR HARCAMA SÖZ KONUSU DEĞİL"
Özler’in bu sorusuna yanıt veren Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Bahsettiğiniz haber konusunda değil 1 TL, 1 kuruş bile verilmemiştir. Söz konusu medya grubunun bölge temsilcisi geldi, ‘Biz değişik bölgelerde ekler çıkarıyoruz. Bu noktada da kendilerini tanıtmak, bizim de tanıtımımızı yapmak istediler. Biz de onlara doküman sunduk. Ancak habere değil 1 TL, 1 kuruş bile ödeme yapılmadı. Böyle bir harcama söz konusu değil” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum