Pazar'dan Gebze'ye atandı

Tapu ve Kadastro Müdürlüğü’nde yapılan atamalar, Gebze’nin yeni tapu müdürünü de belirledi. Buna göre Gebze Tapu Müdürlüğü görevine Pazar Tapu Müdünü Ekrem Kumuşoğlu atandı.

Pazar'dan Gebze'ye atandı
07 Ağustos 2020 - 16:48

Tapu ve  Kadastro Müdürlüğü’nde yapılan atamalar sonucunda Gebze Tapu Müdürlüğü görevine Ekrem Kumuşoğlu atandı. Aynı zamanda Kocaeli Rizeliler Derneği’nde Genel Sekreterlik görevinde bulunan Kumuşoğlu, iki yıl önce görevde yükselme sınavını kazanarak Rize’nin Pazar ilçesine tapu müdürü olarak atanmıştı. Zorunlu hizmet süresini dolduran Kumuşoğlu, genel müdürlükçe Gebze Tapu Müdürlüğü'ne görevlendirildi.

PAZAR’DAN GEBZE’YE
2 yıl Rize Pazar’da görev yapan Kumuşoğlu, Pazar Kaymakamı ve Rize Valisi tarafından başarı ve üstün başarı belgeleri ile ödüllendirildi. Daha önce İzmit Tapu Müdürlüğü’nde uzun süre çalışan, ardından İstanbul Ümraniye Tapu Müdür yardımcılığı yapan Kumuşoğlu bundan böyle Gebze Tapu Müdürü olarak görev yapacak. Atama belgesini sosyal medyadan paylaşan Kumaşoğlu, “Özlem bitti Kocaeli’m. Kavuşmamız yakındır artık. Yeni rotamız Gebze. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.
 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum