Reklam
Reklam

Pelitli muhtarına, Gebze protokolünden ziyaret

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, bayrak töreni için gittikleri Pelitli Mahallesi'nde Muhtar Zafer Ceyhanlı'yla bir araya geldi.

Pelitli muhtarına, Gebze protokolünden ziyaret
23 Şubat 2021 - 09:55

Dün okula başlayan öğrencilerin heyecanlarına ortak olmak ve onlara başarı dilemek için Pelitli Mahallesi'ne giden Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Pelitli Mahalle Muhtarı Zafer Ceyhanlı'yla buluştu. Mahallenin sorunlarıyla ilgili muhtar Ceyhanlı'dan bilgi alan Kaymakam Güler ve Başkan Büyükgöz, devletin her zaman vatandaşının yanında ve emrinde olduğunu söyleyerek, geçtiğimiz hafta yağan kar sonrasında mahallede herhangi bir sorun olup olmadığını, elektrikte kesinti ve ulaşım sıkıntılarının yaşanıp yaşanmadığı hakkında bilgi aldı.

CEYHANLI'NIN TALEBİ ÜZERİNE ÇALIŞMA BAŞLAYACAK
Ceyhanlı ise muhtarlık binası yerinin yolu kapattığı için uygun olmadığını, kaldırım olmadığından yaya ve araç trafiğinde tehlike yarattığını söyledi. Muhtar Ceyhanlı'nın şikayetinin haklı olduğunu aktaran Gebze protokolü, gerekli çalışmaların yapılması noktasında girişimlerin başlatılacağını da Zafer Ceyhanlı'ya aktardı. Pelitli Mahalle Muhtarı Zafer Ceyhanlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kendilerine teşekkür etti. Görüşme, çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum