Reklam
Reklam

Saadet Gebze'de Türel seçilmiş başkan oldu

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel, bugün gerçekleşen kongre sonrasında resmen seçilmiş başkan oldu.

Saadet Gebze'de Türel seçilmiş başkan oldu
24 Ekim 2021 - 17:43 - Güncelleme: 25 Ekim 2021 - 15:25
Saadet Partisi Gebze’de Türel seçilmiş başkan oldu. Uzun bir süredir Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanlığı görevini yürüten ancak pandemi dolayısıyla kongresini gerçekleştiremeyen Mustafa Türel, bugün yapılan kongre sonrasında seçilmiş başkan oldu. Kongrede bir konuşma gerçekleştiren Türel, şunları dile getirdi; “Gebze’miz stratejik bir öneme sahiptir ve ülkemiz için büyük öneme sahiptir ancak buna rağmen hak ettiği hizmetleri alamamaktadır. Hem altyapı hem de üstyapı konularındaki ihmalkarlık yaşanan sorunları daha da gün yüzüne çıkarmaktadır. Gebze’de birçok yatırım kalıcı bir şekilde yapılmamıştır. Gebze ne zaman yaşanabilir bir kent kimliğine kavuşacaktır? 10 dakika mesafedeki evine ulaşmaya çalışan vatandaşımız şehri adeta tavaf etmektedir. Altyapı sorunları kapsamında belirli zamanlarda otaya çıkan su baskınları kentte ciddi bir sorun yaratmaktadır.

“YAŞANILABİLİR GEBZE İÇİN”
Gebze’mizin birçok mahallesinde devam eden tapu sorunu, verilen vaatlere rağmen kanayan bir yara olmaya devam etmektedir. Gebze’nin bir diğer sorunu ise sosyalleşmeyi sağlayacak üstyapı yatırımlarının olmamasıdır. Gebzeliler ailesiyle vakit geçirecek bir yer aradığında çevre ilçelere gitmek zorunda kalmaktadırlar. Eski kışla alanının tamamının halkımızın hizmetine sunulması gerekmektedir. Önemli değerlerimizin tanıtımı yeterince yapılmıyor. Kongremiz Milli Görüş Belediyeciliği’nin Gebze’de tekrar hayata geçmesinin fişeği olacaktır. İlçe yönetimimizle yaşanabilir bir Gebze için birlik, beraberlik ve gayret içinde çalışacağımıza söz veriyoruz.”

SAADET GEBZE'NİN YENİ YÖNETİMİ
Bununla beraber Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel’in yönetimi de belli oldu. İşte Saadet Gebze’nin yeni dönemdeki ilçe yönetimi; “Mustafa Türel (Başkan), Recep Tütüncü, Erkan Vural, Ramazan Güngör, Mustafa Demirkan, Mehmet Ağar, Galip Öğmen, Yunus Karakaya, Şaban Atalı, Mehmet Çergel, Faruk Kadıoğlu, Kenan Altınalan, Muhammet Günler, Halil İbrahim Yıldız, Maarif Balıkçı”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum