Saadet Gebze'den muhtarlara ziyaret

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Halil Kayın İl yönetim Kurulu üyeleri ve İlçe Yöneticileri Arapçeşme Mahallesi Muhtarı Remzi Kandaz’ı, İnönü Mahallesi Muhtarı Durmuş Karabuğa’yı ve Kirazpınar Mahallesi Muhtarı Nadi Kırcı’yı ziyaret etti.

Saadet Gebze'den muhtarlara ziyaret
19 Ekim 2020 - 15:36

Saadet Gebze’den muhtar turu. 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Gebze’deki bazı mahalle muhtarlarını ziyaret eden Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel ve beraberindeki heyet, mahallelerde yaşanan sıkıntıları birinci ağızdan öğrendi. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Türel, “Muhtarımızı hem mahallerimizin sorunları hem de muhtarlarımızın sorunları hakkında bilgi almak için ziyaret ettik. Karşılıklı fikir alış verişinde bulunduk Muhtarımızla mahallemizdeki eksikler hakkında konuştuk notlarımızı aldık. Mahallerimizde ki en büyük şikâyet Türk Telekom’un altyapısından şikâyetçiler.
 
“İSU’DAN USANMIŞ DURUMDALAR”
Özellikle uzaktan eğitimin yapıldığı bu dönemlerde yetersiz altyapı ve bağlantı hızındaki düşüklükten şikâyetçiler. İnönü Mahallemiz de çok sık yaşanan elektrik kesintilerinden oldukça bıkmış durumdalar. Arapçeşme Mahallemiz hali hazırda devan eden İSU çalışmalarının çok uzun sürmesinden bu nedenle de sıklıkla yaşanan su kesintisinden yolların çamur içinde kalmasından usanmış durumdalar yetkililerin biraz önce bu konuları çözüme kavuşturmalarını istiyorlar” dedi.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları