• Reklam

Saadet Gebze, gündemi değerlendirdi

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel ve ilçe yönetimi, haftalık olağan ilçe yönetim kurulu toplantısını yapmak üzere bir araya geldi. Türel, burada yaptığı konuşmada, “Bu ülkede her 3 gençten biri işsiz, gelecekten umudunu ve ümidini kesmiş kimin durumda” dedi.

Saadet Gebze, gündemi değerlendirdi
20 Ekim 2020 - 11:36

Saadet Gebze, olağan ilçe yönetim kurulu toplantısında buluştu. Toplantının açılış konuşmasında gündemi değerlendiren Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel, “İlçe Teşkilatı olarak saha çalışmalarımızda mutlaka mahallemizin muhtarını ziyaret ederek mahallemiz hakkında eksiklikleri dinliyoruz bu manada bugününde önemine binayen, Mahalle ve köylerimiz ile belediyeler ve merkezi idare arasında bir köprü vazifesi gören muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü tebrik ediyorum ve inanıyorum ki muhtarlarımız aynı zamanda demokrasimizin en temel taşlarından birisi olma özelliğine de sahiptirler. Bu vesile ile bütün muhtarlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum. Ayrıca hafta sonu Kuzey Kıbrıs’ta gerçekleştirilen seçimler sonucunda, KKTC Cumhurbaşkanı seçilen Sayın Ersin Tatar’ı tebrik ediyorum. Seçim sonuçlarının başta Kıbrıslı kardeşlerimiz ve ülkemiz olmak üzere coğrafyamızın tamamına hayırlar getirmesini temenni ediyorum” açıklamasında bulundu.

“300 BİN KYK BORÇLUSU TAKİBE ALINDI”
 Bu ülkede her 3 gençten biri işsiz, gelecekten umudunu, ümidini kesmiş kimin durumda. Yandaş bir tane holdingin vergilerini sıfırlamak için hibe ettiğiniz 9,5 milyar TL ile bütün üniversite mezunlarının KYK borcunu silebilecekken, 300 bin KYK borçlusu yasal takibe alınmış, icralık olmuş kimin umurunda? Her 10 gençten 9’u borçlu, her 10 gençten 6’sı başka ülkelerin vatandaşı olmak istiyor,  Her 10 gençten sadece 2’si mutlu olduğunu söylüyor, Her 10 gençten 8’i torpilin, adam kayırmanın yetenekten önemli görüldüğünü söylüyor. Ama maalesef hiçbiri ülkeyi yönetenlerin umurunda değil, ama Saadet Partisi olarak gençlerin başka ülke vatandaşı olma hayali kurmayacakları bir Türkiye’yi inşa etmek bizim vazifemiz ve boyun borcumuzdur” ifadelerini kullandı. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum