Saadet Partisi'nde kongre coşkusu

Saadet Partisi 7'nci Olağan Büyük Kongresi Ankara Spor Salonu'nda başladı. Milli Görüş'ün bu sene 50. yılı olması münasebetiyle salonda heyecan dorukta.

Saadet Partisi'nde kongre coşkusu
03 Kasım 2019 - 15:13

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun tek aday olduğu kongrede, "Milli Görüş'ün 50. Yıl Vizyonu"nu içeren yeni parti programı anlatılacak. Türkiye'nin milli ve manevi havasını müsbet manada etkileyen Milli Görüş hareketinin 50 yıllık siyasi hafızası, Türkiye ve dünyadaki gelişmelerin göz önünde bulundurularak hazırlandığı parti programı ve hareketin gelecek 50 yıl vizyonu kongrede anlatılacak. 7. Olağan Kongrenin sloganı "Gelecek Saadet ile Gelecek" olarak belirlendi. Yeni dönemin konsepti bu slogan etrafında şekillendirildi ve kongre için yeni parti müzikleri de hazırlandı.

KOCAELİ’NDEN YAKLAŞIK BİN KİŞİ
Kocaeli'nin 12 ilçesinden yüzlerce Milli Görüş hareketinin mensupları ve vatandaşlar sabahın erken saatlerinden itibaren kongrenin yapılacağı salonu doldurdu. Gebze bölgesinden de programa katılım yoğun oldu. Saadet partisi il başkanı Zafer Mutlu ve il yöneticilerinin hazır bulunduğu kongrede tüm ilçe başkanları da eksiksiz bir şekilde kongreye katılım sağladı. Saadet Partisi Kocaeli teşkilatları, 12 ilçeden toplan 987 kişinin katılımıyla salondaki yerini büyük bir coşku ve heyecanla aldı.

SAADET PARTİSİ BÜYÜK KONGRE KOCAELİ DELEGELERİ
Ahmet Kul, Ahmet Özen, Alattin Çakmak, Ayhan Altıntaş, Ethem Karataş, Halil Kayın, Halit Şengül, Hayati Yusuf Saka, Hayrullah Emcet Küçük, İbrahim İlhan, Latif Gökhan Durtaş, Mehmet Özalay, Mehmet Tatlı, Mustafa Özdemir, Mustafa Türel, Necati Korkmaz, Nurettin Çelik, Ömer Faruk Coşkun, Ramazan Arslan, Recep Sarıdoğan, Reyhan Şengün, Samet Gürsoy, Selim Çetinkaya, Sinan Ejderoğlu, Şafak Yamak, Yaşar İsmail Yıldız, Yusuf Aksu, Zafer Mutlu


YORUMLAR

  • 0 Yorum