Saffet Sancaklı'dan çok sert ROK açıklaması

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Rasim Ozan Kütahyalı'ya, "Ömür boyu peşindeyim" dedi.

Saffet Sancaklı'dan çok sert ROK açıklaması
22 Ağustos 2019 - 10:13 - Güncelleme: 22 Ağustos 2019 - 12:49

Boşnaklara sarf ettiği çirkin sözler sonrasında işine son verilen ancak geçtiğimiz günlerde tekrar televizyon ekranlarında yer alan Rasim Ozan Kütahyalı hakkında açıklamalarda bulunan MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Kütahyalı'ya "Ömür boyu peşindeyim" dedi. İşte Sancaklı'nın ROK hakkında yaptığı açıklama; "Gazeteciliğe Türkiye'de FETO'nun bir operasyon odası olarak iş gören Taraf'ta başlayıp kısa sürede, bağımsızlığa, Milliyetçiliğe, Türk Ordusu’na en galiz ifadelerle saldırmaya başlayan Rasim Ozan'ı kim yada kimler korur, Ankara’nın saygın bir iş adamı tarafından hangi amaçlarla yeniden ekrana çıkartılır bilmiyorum. Bildiğim tek şey, aslında FETO'yu yalayıp yutmuş, Türk Ordusu’na düzenlenen kumpas davalarını haysiyetsizce savunmuş bu adamın işlediği pislikler artık lağımdan taşmaktadır.

BU MİLLET HAK ETMEDİĞİ İÇİN
Sırpların işlediği vahşi katliamların acı hatırasını hatırlatırcasına Boşnak kardeşlerimize yaptığı hakaret, şeytana peşkeş çektiği ağzından dökülen pisliklerdir. Sanmayın ki ben Boşnak kardeşlerimin hassasiyeti ile bu çukur herife karşı çıkıyorum. Onun pis ağzından çıkan hiçbir şey Boşnakların tertemiz ruhunu kirletemez. inanın insan demekten utandığım bu adamı, bu millet hak etmediği için karşı çıkıyorum.

AZİZ HATIRALARINI KİRLETECEK
Türk ordusunun Suriye'de yeni bir zafere hazırlandığı şu günlerde taraftaki pislikleriyle onlarca şerefli Türk subayına kumpas kuran FETO’yu savunan bu lağım çukuru kokan adamın ekranlara çıkarılmasının 15 Temmuz şehitlerimizin aziz hatırasını kirleteceğini düşündüğüm için bu adama karşıyım.

BÜYÜK BİR TALİHSİZLİK
“Cemaat devlete sızıyor, cemaat devleti ele geçiriyor diyen Ergenekonculara karşı cansiperane ve en etkili şekilde savaşan ben oldum hocam” diyen bu adamın ekranlara taşınması 15 Temmuz şehitlerinin aziz hatırasına en büyük saygısızlıktır. “Bu memlekette bir gün Zekeriya Öz’ün heykeli dikilecektir” diye TV’lerde bağıran bu adamın halen daha dışarıda olması bile büyük bir talihsizliktir.

GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNDEN ÇEKİN
Bu haysiyet fukarası adamı gözümüzün önünden çekin ki, Sırp zulmünü, FETÖ kumpasını tekrar tekrar hatırlamayalım. Kültür dünyamızın acı kaybını yaşadığımız Haluk Dursun hocamızın cenaze akşamı ekranlara çıkartılan bu çukur herifin gençlerimizi ve dimağlarımızı zehirlemesine müsaade etmeyin. Milli devletin inşası için, her türlü çabayı gösterdiğimiz şu hassas günlerde millete, devlete ve acısı olan insanlara saygısı olmayan, adını anmayı ar kabul edeceğim şahıs gibi şarlatanları TV yada gazetelerde görmeyi, Türk milleti hak etmiyor."


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları