Reklam
Reklam

Sağlık, "2020'de kesintisiz hizmet sunduk" dedi

İSU Genel Müdürü Ali Sağlık’ın 2020 yılı değerlendirme toplantısında yaptığı bir açıklama, Gebze bölgesi sakinlerine “Biz başka ilde yaşıyoruz galiba” dedirtti.

Sağlık, "2020'de kesintisiz hizmet sunduk" dedi
02 Şubat 2021 - 14:54 - Güncelleme: 02 Şubat 2021 - 16:53
Bilindiği üzere 2020, Gebzelilerin aklında pandemiyle beraber susuz geçen günler olarak yer etti. Gebze bölgesinde 48 ile 80 saat arasında değişen su kesintileri, pandeminden dolayı temizliğe daha çok ihtiyaç olduğumuz dönemde Gebzelileri adeta perişan etmişti. Yaşanan görüntü ve çileler hafızalarda yer edinirken, İSU Genel Müdürü Ali Sağlık’a göre 2020 kentte kesintisiz hizmet olarak geçmiş. Kurumun 2020 değerlendirme toplantısında konuşan Sağlık, İSU açısından zor bir süreç yaşadık. Slogan olarak geliştirilen “Maske, Mesafe ve Hijyen” kapsamında üzerimize önemli görev düştü. Çünkü, hijyen denince akla su geliyor. Bu konuda geçen bir yıl içerisinde baktığımız zaman İSU Genel Müdürlüğü, Kocaeli’nde üzerine düşen görevi yerine getirmiştir. Olağanüstü bir gayret sarf edildi.

"KESİNTİSİZ HİZMET SUNDUK"
Bilhassa Mart, Nisan ve Mayıs aylarında, herkesin çekindiği, selam vermekten bile uzak durduğu bu aşamada biz tek tek işimizi yaptık. Kanalizasyon ve terfi temizliklerini yaptık, su arızalarına müdahalelerimizi yaparak vatandaşlarımıza kesintisiz hizmet sunduk” diye konuştu.
Gebzelilerin susuz geçirdiği günleri ya unutan ya da hatırlamak istemeyen Sağlık’ın böyle bir açıklama yapması, Gebze bölgesi sakinlerine “
Biz başka ilde yaşıyoruz galiba!” dedirtti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum