Şayir'den Uzun'a hayırlı olsun ziyareti

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir ve belediye meclis üyeleri, Dilovası İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Timur Uzun’u ziyaret etti. Uzun’a Dilovası ile ilgili bilgiler veren Şayir, çiçeği burnunda Emniyet Müdürüne görevinde başarı ve kolaylıklar diledi.

Şayir'den Uzun'a hayırlı olsun ziyareti
21 Kasım 2019 - 10:34

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Dilovası’nın yeni Emniyet Müdürü Timur Uzun’u ziyaret etti. Ziyarette Uzun’a Dilovası’nı anlatan Şayir, “Dilovası sanayisi ve coğrafi konumu ile Türkiye’nin önde gelen ilçelerinden birisidir. Kentimizdeki yerel yönetimler ve kamu kurumları arasında güzel bir diyalog ve çalışma ortamı var. Dilovası Belediyesi olarak eğitim, sağlık, güvenlik gibi birçok konuda kurumlarımıza iletişim halindeyiz. Halkımızın huzur ve güvenliğine yönelik projelerde, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ortak çalışma yürütmeye hazırız. Sizlere yeni görevinizde başarılar diliyorum" dedi.

HALKIMIZIN HUZURU İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
Başkan Şayir ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Dilovası İlçe Emniyet Müdürü Timur Uzun ise,“Öncelikli hedefimiz Dilovası’nın huzur ve güvenliği için her türlü çaba ve gayreti göstereceğiz.  Emniyet teşkilatı olarak, huzur ve güvenin tesisi için yerel yönetimlerle sürekli istişare halinde olacağız. Bizden önceki arkadaşlardan devraldığımız görevi, bizler de en güzel şekilde devam ettireceğiz. Nazik ziyaretleriniz için sizlere teşekkür ediyorum" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum