"Sizlere çok güveniyoruz"

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz Kirazpınar Ortaokulunun bayrak törenine katıldı.

"Sizlere çok güveniyoruz"
09 Aralık 2019 - 15:07

Her Pazartesi günü gerçekleşen bayrak töreninde Gebze Protokolü'nün son durağı Kirazpınar Ortaokulu oldu. Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan'ın da hazır bulunduğu programda, Doğan, öğrencilere eğitim hayatında başarılar diledi. Doğan'ın akabinde bir selamlama konuşması yapan Büyükgöz, "Çocuklar sizler bizim geleceğimizsiniz. Sizleri çok seviyoruz ve yaptığımız her hizmet sizlere daha güzel bir gelecek bırakmak için. Sizlerde bizlerden aldığınız emaneti en iyi şekilde daha da ileriye götüreceksiniz. Sizlere bu anlamada güvenimiz tam. Çok çalışın ve çok kitap okuyun" ifadelerini kullandı.

"İÇİNİZDEN KAYMAKAM ÇIKACAK"
Gebze Kaymakamı Mustafa Güler yaptığı selamlama konuşmasında, “ Siz değerli evlatlarımız yarın bu ülkenin idarecileri sizler olacaksınız. İçinizden kaymakam, belediye başkanı, vali belki cumhurbaşkanı çıkacak. Bu sebeple çocuklar bu ülke için çok çalışmalıyız. Üzerimizde oynanan türlü oyunlar var. Bu oyunları bozacak her zaman uyanık olacağız. Ülkemiz üzerime oynana oyunlara fırsat vermeyeceğiz. Bu anlamda sizlere güveniyoruz” ifadelerini kullandı.

"GELECEK SİZİN ELİNİZDE"
Protokol konuşmalarının ardında bayrak töreni gerçekleşti, İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Kaymakam Güler ve Başkan Büyükgöz öğrencileri sınıflarına uğurladı. Öğretmenlerle öğretmenler odasında bir araya gelen Kaymakam Güler ve Başkan Büyükgöz öğretmenlere, “Sizlere büyük görevler düşüyor. Gelecek nesil sizlerin ellerinde” dedi. Daha sonra sınıfları ziyaret eden Kaymakam Güler ve Başkan Büyükgöz çocuklara iyi dersler diledi. 

 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum