Son meclis toplantısında doğalgaz müjdesi

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün hayata geçirdiği mahalle meclislerinin birinci oturumunun sonuncusu Ulus Mahallesi'nde gerçekleşti.

Son meclis toplantısında doğalgaz müjdesi
02 Aralık 2019 - 14:55

Gebze Belediyesi'nin yeni dönemde hayata geçirdiği mahalle meclisleri toplantısında son durak Ulus Mahallesi oldu. Halka danışarak sorunları ve talepleri yerinde dinleyeceklerini dile getiren Gebze Belediye Başkanı Büyükgöz, mahalle turlarında ilk oturumu sonlandırdı. Ulus Gençlik Merkezi'nde gerçekleşen toplantıya Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, Belediye Başkan Yardımcıları Selamet Güner, Yusuf Burkut, Sedat Çelik, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri katıldı.

"SORUN ÇÖZÜME KAVUŞTU DİYEBİLİRİZ"
Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz oturum öncesi Ulus Mahallesine göreve geldikleri günden bu güne yapılan hizmetler hakkında mahalle sakinlerine bilgi verdi. Daha sonra mahalle sakinlerinin sorularını cevaplayan Başkan Büyükgöz, “Doğal gaz sorunu artık çözüme kavuştu diyebiliriz. Doğal gaz verilmeye başlandı. Ana hatta yakın olan yerlere doğal gaz veriliyor. Ana hat dışında kalanlara da seneye yapılacak yeni bir hatla doğal gaz verilecek. Seneye inşallah herkes doğal gaz kullanacak” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum