"SP, Gebze'nin en aktif partisi olacak"

Saadet Partisi Gebze İlçe Teşkilatı, olağan haftalık yönetim kurulu toplantısını dün gerçekleştirdi. Burada konuşan Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz, iddialı açıklamalarda bulundu.

"SP, Gebze'nin en aktif partisi olacak"
22 Ekim 2019 - 14:19 - Güncelleme: 22 Ekim 2019 - 14:31

Saadet Partisi Gebze İlçe Teşkilatı'nın haftalık toplantısında Saadet Partisi'nin 3 Kasım'da Ankara'da gerçekleştireceği 7. Olağan Kongresi'ne dair açıklamalarda bulunan Korkmaz, "Ankara’nın en büyük spor salonunda muhteşem bir kongre gerçekleştirmek için parti olarak hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. 'Gelecek Saadet ile Gelecek' sloganıyla düzenleyeceğimiz kongremizde, birlikte 2. Erbakan dönemini yaşadığımız Genel Başkanımız, Bilge Başkan Temel Karamollaoğlu önderliğinde, birçok sürprize imza atacağız" şeklinde konuştu.

"31 MART GİBİ DÖNÜM NOKTASI OLACAK"
Kasım kongresinin Türk siyasetinde yeni bir milat olacağını ifade eden Korkmaz, "Türkiye’de 31 Mart seçimleri sonrası, taşların yerinden oynadığı, hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığı, yeni bir siyasi dönem başlamıştı. 3 Kasım da böyle bir tarih olacak. Türk siyasetinde yeni bir dönüm noktası olacak. Hep birlikte göreceğiz ki, Saadet Partisi, önümüzdeki süreçte, siyasetin parlayan yıldızı ve en büyük iktidar adayı olacak" dedi.

"GEBZE'NİN EN AKTİF PARTİSİ OLACAĞIZ"
Saadet Partisi Gebze İlçe Teşkilatı olarak da yeni döneme hazır olduklarını vurgulayan Necati Kormaz, "Biz de Gebze İlçe Teşkilatı olarak, bu yeni döneme, bu yeni siyasi atmosfere uygun olarak hazırlıklarımızı yaptık, yapıyoruz. 7’den 70’e, bütün Gebzelileri kucaklayacağız. Gebze'de en aktif parti biz olacağız. Saadet Partisi’nin önlenemez yükselişinde başı çeken teşkilat olacağız" diyerek sözlerini sonlandırdı. Saadet Partisi Gebze İlçe Teşkilatı büyük kongreye hazırlık için 25 Ekim Cuma günü ilçe divanda bir araya gelecek.


YORUMLAR

  • 0 Yorum