TBMM Başkanvekili Akar'a ziyaretler sürüyor

TBMM Başkanvekili olduktan sonra bir süredir Milletvekillerini makamında ağırlayan CHP Kocaeli Milletvekii Haydar Akar kurultay öncesinde de birçok Belediye Başkanını Mecliste ağırladı.

TBMM Başkanvekili Akar'a ziyaretler sürüyor
28 Temmuz 2020 - 16:49

Geçtiğimiz hafta Mecliste ilk defa Genel Kurulu yöneten TBMM Başkanvekili Haydar Akar’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Geçtiğimiz hafta sonu olağan kurultay öncesinde TBMM de çalışmalarına devam eden CHP’li Akar, Sinop, Burdur, Mersin, Bolu Belediye Başkanlarını ağırladı. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile daha önce mecliste birlikte çalışmış olan TBMM Başkanvekili Haydar Akar hem mecliste hem de belediyelerde çalışmaları ile adlarından söz ettiren Seçer ve Özcan’ın vatandaşında takdirini kazandığını söyledi.
 
TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİLER
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da 24. dönemde birlikte çalışmaya başladığı TBMM Başkanvekili Haydar Akar’ın Meclis ve KİT Komisyonundaki çalışmalarının meclis başkanlığı ile taçlandırılmasından memnuniyet duyduğunu söyledi. Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Cengiz ve Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan da Başkanvekili Akar’a hayırlı olsun dileklerinde bulunurken kendilerini ağırlamaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Akar’da nazik hediyeleri için başkanlara teşekkür etti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum