Reklam
Reklam

Temayül yoklamasında kimlere oy çıktı?

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan'ın göreve devam etmeyeceğini açıklamasının ardından, gözler dün Çayırova ilçe teşkilatında gerçekleştirilen temayüle çevrilmişti. Temayülde ilçe başkanlığı için parti üyelerinin kimleri aday olarak görmek istediğine ise Gebze Yenigün Gazetesi ulaştı.

Temayül yoklamasında kimlere oy çıktı?
02 Eylül 2020 - 12:15
AK Parti'de gözler ilçelerde gerçekleştirilecek kongrelere çevrilmiş durumda. 13 Eylül Pazar günü Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde olağan kongresini yapacak olan AK Parti Çayırova'da ise dün ilçe başkanlığı için temayül yoklaması yapıldı. AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan'ın göreve devam etmeyeceğini açıklamasının ardından yapılan temayül yoklamasında oy kullanma hakkı bulunan 105 kişiden 90'ı katılım gösterdi ve ilçe başkan adayı olarak görmek istedikleri isimleri sandıklara bıraktı.

9 İSİM
AK Parti İl Koordinatörü Hikmet Ayar, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi'nin hazır bulunduğu temayül yoklamasında ise kimlerin aday olarak görülmek istediğine ve temayül yoklamasında partililerden oy aldığına Yenigün ulaştı. Elde edilen bilgilere göre oy kullanma hakkı bulunan 90 parti üyesi, İdris Demir, Vahit Terzi, Mahmut Çelik, Bahadır Büyükkeleş, Ferhat Karabulut, Selim Ekinci, Servet Günay, Şevket Külte ve Ali Osman Gür'den oluşan 9 isim için oy verdi. İlçe başkanlğı için aday adayı konumunda bulunan bu 9 isimden hangisinin ilçe başkan adayı olarak gösterileceği ise merak ediliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum