Reklam
Reklam

Toyotetsu'nun başarılı İSG uygulamaları ödül getirdi

Bölgemizin önde gelen firmaları arasında yer alan ve TOSB’da faaliyet gösteren Toyotetsu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Güçlü İletişim Güvenli İş Yeri” temalı yarışmada ‘Yenilikçi Çalışma Ödülü’ne layık görüldü.

Toyotetsu'nun başarılı İSG uygulamaları ödül getirdi
09 Haziran 2021 - 17:31
Toyotetsu, işçi sağlığı ve güvenliği noktasında yaptığı çalışmalar neticesinde ödüle layık görüldü. Bölgemizin öncü firmalarından olan ve TOSB’da faaliyetlerini sürdüren Toyotetsu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından, bu yıl 35’incisi düzenlenen “Güçlü İletişim Güvenli İş Yeri” temalı iyi uygulama yarışmasında ‘Yenilikçi Çalışma Ödülü’ almaya hak kazandı. Bu bağlamda Toyotetsu’yu ziyaret eden İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, ödülü Toyotetsu Türkiye Başkanı Masahiro Nomura’ya takdim etti. Ödül töreninde Uzunkaya ve Nomura’nın yanı sıra İŞKUR Gebze Şube Müdürü Şener Palavar, firma ve İş Sağlığı ve Genel Müdürlüğü yetkilileri de yer aldı. Törende bir konuşma gerçekleştiren Uzunkaya, Toyotetsu firmasına özverili çalışmalarından ötürü tebrik ederken, Nomura ise Uzunkaya’ya teşekkürlerini sundu. Program Uzunkaya’nın Nomura’ya plaket takdim etmesinin ardından, firma sunumuyla sona erdi.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Cafer Uzunkaya ile İŞKUR Gebze Şube Müdürü Şener Palavar, firma yetkililerinden İSG uygulamaları hakkında bilgi aldı.

Toyotetsu Başkanı Masahiro Nomura, kendilerini ödüle layık görmelerinden ötürü Uzunkaya'ya teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum