Türel, Büyükgöz'ü başarılı bulmuyor

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel, basın mensupları ile bir araya geldiği tanışma toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Gazetecilerin, “Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün 1 yılını nasıl buluyorsunuz? “ sorusuna, “Yaptıkları tek şey var, o da yama yapmak. Hizmetler yeterli değil” şeklinde yanıt verdi.

Türel, Büyükgöz'ü başarılı bulmuyor
16 Temmuz 2020 - 16:40 - Güncelleme: 16 Temmuz 2020 - 16:46

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel, hem basın ile tanışmak hem de gündeme ilişkin konuları değerlendirmek üzere gazeteciler ile bir araya geldi. Gebze Ellade Cafe’de düzenlenen toplantıda ilçe yöneticileri de hazır bulundu. Sözlerine kendini tanıtarak başlayan Türel, 5 ay önce göreve geldiğini ancak pandemi nedeniyle basın ile buluşmanın bugüne kısmet olduğunu dile getirdi. Uzun yıllardır teşkilatların çeşitli kademelerinde görev aldığını belirten Türel, ülke gündemine ilişkin olarak Ayasofya’ya parantez açtı ve buranın yeniden cami olarak ibadete açılması nedeniyle devlet büyüklerine teşekkür ettiğini söyledi.
 
BÜYÜKGÖZ’Ü BAŞARILI BULMUYOR
Yerel gündem ile ilgili gazetecilerin sorularını yanıtlayan Türel, Gebze Belediyesi’nin hizmetlerini yeterli bulmadığını belirtip, “Geriye dönüp baktığımızda Zinnur Başkan sadece Kamyoncular Garajı ve eski Adliye binasını belediyeye kazandırmış. Bunun dışında gözle görülen bir şey yok. Gebze problemi çok olan bir yer. Örneğin trafik sıkıntısı, örneğin bozuk olan yollar. Son olarak da yaşadığımız su sıkıntısı. Yaptıkları tek şey, bozuk yollara yama yapmak” dedi.

“BİZİM KADAR ÇALIŞAN PARTİ YOK”
Konuşmasının son bölümünde parti çalışmaları ile ilgili bilgiler veren Türel, “Pandemi sürecinde 65 yaş üstü üyelerimiz ile ilgili çalışmalar yaptık, varsa ihtiyaçlarını karşıladık.  Yeni birim başkanları oluşturduk. İnsanlara bire bir dokunma noktasında çalışacağız. Olası erken seçimde iddialıyım ve bizim kadar çalışan başka bir parti de yok” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum