Reklam
Reklam

Uluköylü de yağışa müdahaledeki gecikmeyi eleştirdi

İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Av. Burak Uluköylü, Gebze'de bu sabah etkisini gösteren kar yağışı sonrasında ortaya çıkan manzaraları eleştirdi.

Uluköylü de yağışa müdahaledeki gecikmeyi eleştirdi
16 Şubat 2021 - 14:02 - Güncelleme: 16 Şubat 2021 - 14:16
Gebze'de sabah işe gitmek için yola çıkan araçlar kötü bir sürprizle karşılaştı. Yoğun kar yağışı sonrasında belediye ekipleri yollara müdahalede gecikti ve ana caddelerde bile trafik durma noktasına geldi. Hal böyle olunca muhalefet partileri de Gebze Belediyesi'nin kriz yönetimine eleştiri getirdi. İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Av. Burak Uluköylü, konu hakkında yaptığı açıklamada şunlara değindi; "Mutlu şehir Kocaeli‘nin Gebze ilçesinden kar manzaraları. İşin özü aşkla çalışmak felsefisini kendine şiar edinen ekipler teyakkuzda bekliyor.

"HEP DIŞ GÜÇLERİN İŞİ"
Esnek çalışma şartları nedeniyle Mesai 10.00’da başladığından mesai başlar başlamaz garajda teyakkuzda bekleyen karla mücadele ekipleri ve araçları, yoğun kar yağışı nedeniyle garajdan çıkmak için yoğun mücadele veriyorlar. Garajdan bir çıkarlarsa, mutlu şehir kocaeli’nin kardan kapanan ana caddelerini açacaklar. İşin özü aşkla çalışmak. Ah bu dışgüçler var ya, hep onların işleri bunlar."

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ercan
    2 hafta önce
    kış laztiği takmayanlar yolda kalır. ben kalmadım aracımda kış lastiği var sen de tak.