"Vefa borcumu ödemeye geliyorum"

Geçtiğimiz hafta Gebze Müftülüğü’ne ataması gerçekleşen Selçuk Kılıçbay, ilk demecini Gebze Yenigün Gazetesi’ne verdi. Kızılcahamam Müftülüğü görevinden ay sonunda ayrılacak olan Kılıçbay, daha önce Gebze’de 5 yıl süreyle vaizlik görevinde bulunduğunu hatırlatarak, “Gebze’ye olan vefa borcumu ödemeye geliyorum” dedi.

"Vefa borcumu ödemeye geliyorum"
15 Kasım 2019 - 18:11 - Güncelleme: 16 Kasım 2019 - 23:26

Kızılcahamam Müftüsü iken Gebze Müftülüğü’ne atanan Selçuk Kılıçbay, Gebze Yenigün Gazetesi’ne konuştu. Telefonla görüşlerini aldığımız Müftü Kılıçbay, Mevlid-i Nebi haftası nedeniyle Kızılcahamam’daki görevine devam ettiğini ve muhtemelen bu ay sonunda Gebze’ye gelerek görevine başlayacağını söyledi.

GEBZE'YE VEFA BORCUM VAR
Daha önce Gebze’de 5 yıl süreyle vaizlik görevinde bulunduğunu hatırlatan Kılıçbay, “Gebze’yi biliyorum ve seviyorum. Görev yaptığımız dönemde güzel dostluklar edinmiştik. Bu nedenle Gebze’ye olan vefa borcumu ödemek istiyorum. İnşallah Cenab-ı Hak Gebze müftülüğü görevimizde bizlere hayırlı hizmetler etmeyi nasip eder. Tüm kadromuzla birlikte işimizi layığı ile yapmanın gayreti içerisinde olacağız” dedi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum