Yalçıntaş'tan Gebze Yenigün'e ziyaret

Basın İlan Kurumu Kocaeli Şube Müdürü Salih Yalçıntaş’tan Gebze Yenigün Gazetesi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Burada açıklamalarda bulunan Yalçıntaş, “Tüm mücadelemiz gazetelerimizi daha iyi şartlara taşımak için” dedi.

Yalçıntaş'tan Gebze Yenigün'e ziyaret
22 Ekim 2020 - 15:21

6 Ekim tarihinde Basın İlan Kurumu (BİK) Kocaeli Şube Müdürü olarak göreve başlayan Salih Yalçıntaş, ziyaret turuna Gebze’de devam etti. Bu bağlamda gazetemiz imtiyaz sahibi Uğur Saray ve yazı işleri müdürümüz Emrah Erdoğan’la bir araya gelen Yalçıntaş, kurum olarak Kocaeli’nde resmi ilan statüsünde bulunan 14 gazeteye de eşit mesafede olduklarını belirtti. BİK Kocaeli Müdürü Yalçıntaş, Gebze Yenigün Gazetesi’nde yaptığı açıklamalarda şunlara değindi; “Sadece Kocaeli’ndeki gazeteler değil ilçedeki gazeteler de bizim için değerli. Kocaeli’nde resmi ilan statüsündeki 14 gazeteye de eşit mesafedeyiz. Gazetelerimize nasıl katkı sağlarız prensibiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. BİK olarak, gazetelerimize ne katabiliriz ona bakıyoruz.
 
“ÇITAYI DAHA DA YÜKSELTECEĞİZ”
Resmi ilan statüsündeki yayınlarımızın daha iyi şartlara taşımanın gayretindeyiz. Gebze’de yayın yapan gazetelerimizi de fiziki şartlar olsun, haber anlamında olsun çok güçlü gördük. Birlikte mücadele ederek, çıtayı daha da yükselteceğiz. Gazetelerimizden aldığımız bilgilerle Basın İlan Kurumu Genel Müdürümüz Rıdvan Duran’a bir rapor sunacağız. Kasım ayında Kocaeli’nde Basın İlan Kurumu Müdürümüz Rıdvan Duran’ın da katılımıyla gazetemiz imtiyaz sahipleriyle bir araya geleceğiz.” Gebze Yenigün Gazetesi İmtiyaz Sahibi Uğur Saray, nazik ziyaretlerinden ötürü Yalçıntaş’a teşekkürlerini iletirken, görüşme çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları