Reklam
Reklam

Yavuz, Eğitim Alanındaki Ziyaret ve Denetimlerini Sürdürüyor

Vali Seddar Yavuz, eğitim alanındaki ziyaret ve denetimlerini sürdürmeye devam ediyor. Bugün de Mehmet Akif Ersoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ziyaret eden Vali Yavuz, Covid-19 salgını ile ilgili alınan tedbirlere ilişkin incelemelerde bulundu.

Yavuz, Eğitim Alanındaki Ziyaret ve Denetimlerini Sürdürüyor
17 Eylül 2021 - 12:52
Ziyarette; Okul Müdürü Fatih Şenocak, okul yönetimi ve Okul Aile Birliği Derneği Başkanı Şener İnce tarafından karşılanan Vali Seddar Yavuz’a İzmit Kaymakamı Yusuf ZiyaÇelikkaya, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen ve İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Özkan eşlik etti. Öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Vali Yavuz, ilk olarak okul yönetimi ve öğretmenlerle bir araya geldi. Vali Yavuz, öğretmenler odasında Covid-19 tedbirleri ile okulun eğitim faaliyetlerine ilişkin bilgiler aldı.
Toplantının ardından sınıfları gezen Vali Yavuz, öğrencilerle bir süre sohbet ederek onlara kitap hediye etti.  Covid-19 salgını ile ilgili alınan tedbirlerin de incelendiği ziyarette Vali Yavuz, öğrencilere kurallara uyulması noktasında hatırlatmalarda bulunarak başarılı ve sağlıklı bir dönem geçirmelerini diledi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum