Yeniden Refah, Darıca'da yeni üyeler kazanıyor

Yeniden Refah Partisi, özellikle taban ve teşkilatının diğer ilçelere göre daha zayıf olduğu ilçelerde çalışmalarına ağırlık veriyor. Bu doğrultuda Yeniden Refah Partisi Kadın Kolları Başkanlığı, Darıca Şehit Cevher Dudaey Parkı’na tanıtım ve üye standı kurarak partiye yeni üyeler kaydetti.

Yeniden Refah, Darıca'da yeni üyeler kazanıyor
11 Kasım 2019 - 09:52 - Güncelleme: 11 Kasım 2019 - 16:59

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Kadın Kolları Tanıtma Birim Başkanı Betül Boz, İl Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri ve Darıca İlçe Kadın Kolları teşkilat üyeleri tarafından yapılan çalışmalarda halkın yoğun ilgi ve teveccühüyle karşılaştıklarını belirten Yeniden Refah Partisi Darıca İlçe Kadın Kolları Başkanı Melike Ertuğ, insanların artık alternatif aramak zorunda kalmadığını ve tüm Türkiye'yi birleştirmeye ve kucaklamaya hazır olan Yeniden Refah Partisi’ni tercih ettiğini belirtti.

KONGREYE DAVET ETTİ
Yeniden Refah Partisi'nin ülkede barış, huzur ve güçlü ekonominin temellerini atacağını belirten Ertuğ, bu doğrultuda partilerinin 17 Kasım’da Ankara’da Arena Spor Salonu’nda gerçekleştireceği 1. Olağan Büyük Kongresi'ne tüm Darıca halkını davet ettiğini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum