Reklam
Reklam

Yeniden Refah Gebze, yardım elini uzatıyor

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı, Selamet Derneği Gebze Temsilciliği’yle ortak bir çalışma yaparak, kentte bulunan ihtiyaç sahipleri için yardım kampanyası başlattı.

Yeniden Refah Gebze, yardım elini uzatıyor
03 Mayıs 2021 - 12:06
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı Sosyal İşler Başkanı Hasan Aktürk, “Uluslararası Selamet Derneği Gebze Temsilciliği ile ortaklaşa yardım kampanyası yaptık. Gönül isterdi bu yardım kampanyaları hiç olmasın, hiç yapamayalım ihtiyaç olmasın, ama maalesef sahada görüyoruz ki yardıma muhtaç çok insan var, İnşallah Yeniden Refah iktidarında bolluk ve bereket gelecek. Biz iktidara millete yardım etmek için değil, yoksulluğu kaldırmak için talibiz. Tabi bu dağıtımı yaparken bizlerde gece gündüz demeden sahadaydık, tek tek tespit ettiğimiz yardıma muhtaç ailelere dokunmaya, gönüllere girmeye çalıştık. Bu vesile ile buradan Uluslararası Selamet Derneği’ne teşkilat mensuplarımıza ve mahalle başkanlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. 

“REFAHLI GÜNLER YAKIN”
Bu yardım paketlerini dağıtırken partili partisiz hiç gözetmeksizin kendi ellerimizle dağıtım yapıyoruz. Amacımız Allah’ın rızasını kazanmak ve halkımızın bu zor günlerinde Selamet Derneğiyle bir nebze olsun yanlarında olduğumuzu hissettirebilmek  gönüllerine girmektir gayemiz Çok çalışıp Yeni bir dünya yeniden büyük Türkiye’yi kurmamız lazım insanlığı kapitalist sistemden paylaşımcı Adil Düzene kavuşturmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerimizin Ramazan’ı şerifini kutlar, hep birlikte bu zorlu süreci atlatacağımızı Refahlı günlerin yakın olduğunu müjdeler hürmetlerimi sunarım” açıklamasında bulundu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum