• Reklam
Reklam
Reklam

Yeniden Refah Gebze'ye üst düzey ziyaret

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Aşıla, Gebze ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Yeniden Refah Gebze'ye üst düzey ziyaret
04 Nisan 2021 - 14:30
Yeniden Refah Gebze’ye üst düzey ziyaretler sürüyor. Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Aşıla’nın Yeniden Refah Gebze’ye ziyaretinde, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Politikalardan Sorumlu Ahmet Fatih Hatunoğlu, İstanbul İl Başkan Yardımcısı Kazım Gerçik, Genel Merkez Sandık Sorumlusu Erhan Erdoğan, Genel Merkez Kocaeli İl Sandık Sorumlusu Yaşar Birgül ile Genel Merkez Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Adem Bulut katıldı. Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç, ziyaretten duyduğu Memnuniyeti dile getirdi ve şunları belirtti; “Cumartesi yasakları başlamamış olsaydı 5 Nisan Cumartesi günü Gebze Kültür Merkezinde baş müşahitlerimizin eğitimini gerçekleştirecektik. Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Aşıla Beyle inşallah yakın bir zamanda bu programı gerçekleştireceğiz biz Gebze Yeniden Refah Olarak Seçime hazırız.”

"SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK"
Ziyarette Söz alan Mehmet Aşıla, kendisi adına kesilen yaş günü pastası için Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halil Bilikci ve ekibine teşekkür etti. Aşıla Konuşmasında ise, “Yaşanabilir Türkiye, yeniden büyük Türkiye ve adil temeller üzerine kurulmuş, her an erken seçim olacakmış gibi teşkilat çalışmalarını tamamlayıp, sandık kurullarını oluşturduk. Bileğinin hakkıyla seçimlere girme hakkı kazanan Yeniden Refah Partimiz yine bileğinin hakkıyla seçimleri kazanacak güce sahiptir.81 il ve 922 ilçede kuruluşunu gerçekleştirip il ve ilçelerde kongresini tamamlamıştır. Siyasette 24 saat bile çok uzundur, dolayısıyla her an erken seçim olacakmış gibi teşkilat çalışmalarını tamamlayıp, sandık kurullarını oluşturma çalışmalarına da çok hızlı bir şekilde başlamış bulunuyoruz.


"RABBİM YENİDEN BAŞLAYANLARIN YARDIMCISIDIR"
Seçimlerde yaklaşık 200 bin sandıkta 60 milyon seçmen oy kullanacaktır. Dolayısıyla sandık kurullarında görev alacak olan yaklaşık 200 bin baş müşahit ve 800 bin müşahit in belirlenmesi için başlattığımız çalışmalar meyvelerini vermeye başlamış olup, sandıkların üçte birinden fazla görevlilerimiz tamamlanma noktasına gelmiştir. Üye sayımız mevcut üye kayıt formlarıyla da 250 bine yaklaşmıştır. Bu tempoyla gittiğimiz takdirde çok kısa sürede tüm sandık kurullarımızın eksiksiz olarak tamamlanacağı görülmektedir. Halkımız büyük bir umut ve özlemle Milli Görüş iktidarını beklemektedir. Milli Görüş’ün tek temsilcisi ise Dr. Fatih Erbakan liderliğindeki Yeniden Refah Partisi’dir. Önce Ahlak ve maneviyat, yönetimde adalet, bölüşümde adalet olmazsa olmaz ilkemizdir. Yaşanabilir Türkiye, yeniden büyük Türkiye ve adil temeller üzerine kurulmuş yeni bir dünyayı kurmak boynumuzun borcudur. Rabbim yeniden başlayanların yardımcısıdır” diyerek sözlerini tamamladı. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum