Yeniden Refah, kırsal ziyaretlerini aksatmıyor

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç ile il ve ilçe yönetimi, Cumaköy’de vatandaşlarla buluşarak, sorun ve taleplerini dinledi.

Yeniden Refah, kırsal ziyaretlerini aksatmıyor
13 Şubat 2020 - 12:44

Cumaköy Muhtarı Hüseyin Ünal’ı Mollafenari Mahallesi Muhtarı Mehmet Ballı ve yönetimiyle birlikte ziyaret etti. Görüşmede Yeniden Refah Partisinin yeni kurulan bir siyasi hareket olduğunu ama kısa sürede Dr. Fatih Erbakan liderliğinde tüm ülkede teşkilatlandığını belirten Kılıç, köylülerimizin birinci derecede şikâyetlerinin başında tarım arazilerinden alınan arsa vergileri olduğunu bunu gündeme daha önce taşıdıklarını ama bu konunun takipçisi olacaklarını belirtti. Kılıç, tarımın ve hayvancılığın bitme noktasına geldiğini dile getirirken, “Çiftçimizin ve köylümüzün ürününün gelirinin, üretim maliyetinin yarısını karşılamaya yetmediği bir Türkiye olabilir mi? Orman köylüsüyle ormanlarımızı barıştıracağız.

YENİDEN REFAH’A TEŞEKKÜR
Köylüsü olmayan ormanı korumanın son derece zor olduğu uygulamalarla görülmüştür. Bu düşünceden hareketle, orman köylüsünün gelirlerini arttıracak tedbirler alınacak, orman köylülerinin köylerini terk etmemeleri sağlayacağız" dedi.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Cumaköy Muhtarı Hüseyin Ünal, tarla vasfındaki arazilerinin arsa vergisi üzerinden alınmasını öngören yasanın Gebze Belediye meclisinde bir an önce düzeltilmesi gerektiğini söyledi ve bu konuyu kamuoyuna taşıyan Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı’na teşekkürlerini sundu.YORUMLAR

  • 0 Yorum