Yeniden Refah, kongre için komisyon kurdu

Yeniden Refah Partisi Gebze ilçe Teşkilatı, 17 Kasım’da Ankara Arena Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan 1. Olağan Büyük kongre öncesinde ‘kongre komisyonu’ kurdu. Toplantıda komisyon adına açıklama yapan Ali Osman Bilikci, kongreye tüm Gebzelileri davet etti.

Yeniden Refah, kongre için komisyon kurdu
12 Kasım 2019 - 14:43

‘Burada gelecek var’, ‘Burada refah var’, ‘Burada adalet var’ sloganıyla yola çıkan Yeni Refah Partisi’nde kongre heyecanı hâkim. Kongre öncesinde üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirmek için kolları sıvayan Yeniden Refah Partisi Gebze ilçe Teşkilatı, bu doğrultuda ‘kongre komisyonu’ kurdu. Toplantıda komisyon adına açıklama yapan Ali Osman Bilikci, “Yeniden Refah Partisi olarak 23 Kasım 2018’de kurulduğumuz günden bu yana aşk, inanç ve gayretle çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Gerek il ve ilçe teşkilatlarımızın kurulması aşamasında, gerekse de il ve ilçelerimizin olağan kongrelerini gerçekleştirdiğimiz süreçte hemşerilerimizin gösterdiği büyük teveccüh ve destek için candan teşekkürlerimizi sunarız.

ADALET, HUZUR, BARIŞ VE REFAH İÇİN
Biz Yeniden Refah Partisi olarak ilk günden itibaren yapılan doğru işleri tebrik ettik. Bu doğru işleri yapanlara teşekkür ettik. Gördüğümüz eksikler konusunda ilgilileri uyardık. Yapılan yanlışlarla ilgili olarak da çözüm önerimizi, alternatifleri ortaya koyarak iyi niyetli ve yapıcı bir muhalefet sergiledik.  Biz Yeniden Refah Partisi olarak; eğitim sistemimizin ‘bilimsel ve teknik kalitesi yüksek’, aynı zamanda ‘ahlaki ve manevi kalitesi yüksek’ nitelikli nesiller yetiştiren bir sistem olması için, Adaletin gerçek manada tecelli ettiği, kuvvetin değil hakkın ve haklılığın üstün tutulduğu bir hukuk sistemini hayata geçirmek için,ülkemizde “borç-faiz-beton-çimento ekonomisi” yerine, “üretim-istihdam-ihracat ekonomisini hakim kılmak için, borca esir olmadan, ülkemizin kendi kaynaklarını kullanarak 'Üreten Türkiye''yi kurmak için, üreteceğimiz katma değeri yüksek ürünlerin üretilmesi ve ihracatı ile elde edilecek gelirin tüm topluma adil olarak dağıtılmasını sağlamak için, İslam Birliği ekseninde ve tüm ezilen ülkelerin katkısıyla oluşturulacak yeni ve adil bir Dünya ile başta milletimiz olmak üzere bütün insanlığın adalet, huzur, barış ve refaha kavuşması için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

KONGREYE DAVET ÇAĞRISI
‘Burada gelecek var’ sloganıyla 17 Kasım Pazar günü 1.Olağan büyük kongrelerini gerçekleştireceklerini ifade eden Bilikci, bu vesileyle tüm Gebze halkını kongrelerine davet ettiklerini ve vatandaşların bilgi için 0 542 503 41 52 numaralı telefonu aramalarının yeterli olacağını sözlerine ekledi.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum