Yeniden Refah'tan Büyükgöz'e ziyaret

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç ve parti yönetimi, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yeniden Refah'tan Büyükgöz'e ziyaret
30 Nisan 2019 - 10:42

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç ve ilçe yöneticileri, Gebze Belediyesi Başkanı Zinnur Büyükgöz'ü makamında ziyaret etti. Burada konuşan İlçe Başkanı Engin Kılıç, "Yeniden Refah Partisi olarak önceliğimiz, kamudaki hantal bürokratik işleyişin ıslah edilmesi ve devlet tarafından vatandaşa götürülecek her türlü hizmetin süratli ve verimli olmasıdır. Bu sebeple vali, kaymakam ve idare amirlerinin yürütme görevlerini daha etkili ve verimli bir biçimde icra etmelerine engel olan mevzuata bağlı problemler ortadan kaldırılacak.  Milli birlik ve bütünlüğümüzü muhafaza eden fakat aynı zamanda yerel yönetimleri güçlendirerek devletin işleyişini dinamik ve verimli hale getiren bir yapı kurulması için çalışacağız" dedi.

TÜRK SİYASETİNE HAYIRLI OLSUN
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Gebze Belediyesi Başkanı Zinnur Büyükgöz, YRP heyetine teşekkür ederek, "Biz belediye olarak her konuda işbirliğine hazırız. Ortak projeler için uyumlu bir şekilde ortak akılla projeler geliştirebiliriz. Gebzeli vatandaşlarımızın faydalanması için birlikten kuvvet doğar anlayışıyla her zaman işbirliği içinde olacağız. inanıyoruzki, arkadaşlarımız yapıcı muhalefet şekliyle bize yardımcı olacaktır.Yeniden Refah Partisi Türk siyasetine hayırlı olsun" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum