Yeniden Refah'tan Gebzelilere mesaj var

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Tanıtım Birim Başkanı Yaşar Birgül, koronavirüs konusunda Gebzelileri sabırlı olmaya davet etti.

Yeniden Refah'tan Gebzelilere mesaj var
25 Mart 2020 - 16:37

Zor günler geçirdiğimiz şu süreçte, sabır ve kurallara riayet koronavirüs hastalığından bizi uzak tutacak en büyük anahtarlar arasında yer alıyor. Bu bağlamda açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanlığı da Gebzelileri sabırlı olmaya davet etti. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Tanırım Birim Başkanı Yaşar Birgül şunları dile getirdi; “Zor günlerden geçtiğimiz aşikardır. Bu zorlukları yine el birliği ile atlatacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Korkmayalım, telaş yapmayalım ama lütfen uyarıları dikkate alalım. Bana virüs bulaşmaz demeyelim. Hiçbir şey yokmuş gibi davranmayalım. 14 temel Kuralı harfiyen yerine getirelim. Özellikle el hijyenimize özen gösterelim. Ailemizle ve arkadaşlarımızla mesafeli iletişim kuralım.

“YETKİLİ MERCİLER AÇIKLAMA YAPIYOR”
Mecbur kalmadığımız sürece dışarı çıkmayalım. Hepimizin bildiği üzere, tüm dünya koronavirüs salgınıyla karşı karşıyadır. Ülkemizde de görülen bu salgın hastalığın ciddiyetini iyi anlamalıyız. Virüsün yayılmasını önleyecek ve bu mücadeleye en büyük katkıyı sunacak olan bizleriz. Sosyal medyada, Facebook, Twitter, Instagram gibi mecralarda maalesef doğrudan çok insanları kaosa sürüklemeye çalışan paylaşımlar yapanları dikkate almayalım. Başta Sağlık Bakanlığımızın sosyal medya hesapları olmak üzere kamu kurumlarımızın hesaplarını takip edelim. Yetkili merciler bizleri aydınlatmak için her gün gerekli açıklamaları yapıyorlar.

“ALLAH SABREDENLERLE BERABERDİR”
Bu doğrultuda evimizde kalarak gerçek açıklamalar ve bilimsel veriler doğrultusunda Allah’ın izniyle en kısa zamanda bu illeti defedeceğimize inanıyoruz. Önlemimizi alalım, evimizde sağlıklı kalalım. İhtiyarlarımızın hal ve hatırını kontrollü bir şekilde soralım. Yeniden Refah Partisi Gebze ilçe Teşkilatı olarak diyoruz ki evde kal, kitap oku, sabırlı ol Gebze. Gün birlik günü, gün kardeşçe paylaşma ve dayanıma günüdür. Sabırlı olalım şüphesiz ki Allah C.C sabredenlerle beraberdir.”


YORUMLAR

  • 0 Yorum