Yeniden şampiyon yap bizi Özgür Hoca

Geçtiğimiz sezon şampiyon yaptığı Gebzespor ile bu sezon küme düşme üzüntüsü yaşan teknik direktör Özgür Vurur, taraftarların yoğun markajı altında. Sosyal medyada Vurur’a sevgilerini gösteren mor-beyaz sevdalıları, yeni sezonda takımı çalıştıracak tek ismin Özgür Hoca olması gerektiğini belirtiyor.

Yeniden şampiyon yap bizi Özgür Hoca
10 Mayıs 2019 - 10:38

Gebzespor’daki görev süresini dolduran teknik direktör Özgür Vurur, sezonun sona ermesiyle birlikte mor-beyazlı takıma veda etti. Vurur’un yeni sezonda meslek kariyerine başka bir takımla mı devam edeceği, yoksa yeniden Gebzespor’la mı anlaşacağı henüz bilinmezken, Vurur ile yeni başarıların yakalanacağını ifade eden Gebzespor taraftarı, sosyal medyada tecrübeli teknik adam ile yeniden anlaşılması gerektiği yönünde görüş belirtiyor. Gebzespor’un küme düşmesinde Vurur’u sorumlu tutmayan taraftarlar, geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig’de yaşanılan şampiyonluğun yeni sezonda yine Özgür Vurur ile tekrarlanacağına inanıyor.

MUTLU VE HUZURLU
Memleketi Ankara’da dinlenen teknik direktör Özgür Vurur, yeni sezon ile ilgili konuşmanın şuan için erken olduğunu söyledi. Vurur, “Benim için kulüp ya da lig fark etmez. Önemli olan mutlu, huzurlu olmak. Bir de hedefi olan bir takım olması önemli. Böyle bir ortama sahip takımda olmak isterim” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum