Reklam
Reklam

Yıldızlı'nın Gebze aşkı kaldığı yerden

Göreve geldiği gün gazetemize yaptığı açıklamada, “Gebze’yi çok önemsiyorum ve haftanın en az iki günü Gebze’de olacağım” diyen CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı’nın Gebze’deki ziyaretleri devam ediyor. Yıldızlı ve CHP Gebze İlçe Başkanı Orhan, Gebze’de esnaf ve muhtarlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor.

Yıldızlı'nın Gebze aşkı kaldığı yerden
02 Ekim 2020 - 10:24
CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı ve CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan’ın, Gebze turu kaldığı yerden devam ediyor. Esnaf ve muhtarlarla bir araya gelen CHP heyeti, istişareleri sürdürüp ilçedeki sorunları yerinde dinliyor. Ziyaretler hakkında açıklamalarda bulunan CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, “İl Başkanımız Harun Özgür Yıldızlı, il yönetim kurulu üyelerimiz, ilçe yöneticilerimiz,  Kadın Kolu Başkanımız Yaşa Erdoğan, Gebze Belediye Meclisi üyelerimiz Şahin Yılmazel, Erhan Bölük ve Halil İbrahim Başçiftçi gün boyu Gebze'de esnaf ve muhtarlık ziyaretleri gerçekleştirdi halkın sorunlarını muhtarlarımızla istişare edip çözüm noktasında yanlarında olacağımızı sıcak bir sohbet içerisinde dile getirdik. Halkın içinde olmaya devam ediyoruz” dedi.
 
“ORHAN’DAN MUHTARLARA TEŞEKKÜR”
Orhan ayrıca, misafirperverliklerinden ötürü, Mimarsinan Mahallesi Muhtarı Necati Kütük, İstasyon Mahallesi Muhtarı Mehmet Kesgin, Eskihisar Mahallesi Muhtarı Tayfun Özcan, Barış Mahallesi Erol Yılmaz, Hacı Halil Mahallesi Muhtarı İrfan Malkoç, Tatlıkuyu Mahallesi Muhtarı ve Gebze Muhtarlar Derneği Başkanı Cevat Karaman, Sultanorhan Mahallesi Muhtarı Hüseyin Ayar, Kirazpınar Mahallesi Muhtarı Nadi Kırcı ve Güzeller Mahallesi Muhtarı Mümin Yılmaz'a teşekkürlerini iletti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum