Reklam
Reklam

Zinnur Büyükgöz'den açıklama geldi

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, bugün Gebze'de ortaya çıkan kar manzaraları sonrasında açıklamalarda bulundu. Başkan Büyükgöz, Gebzelilerden özür dilerken, zorunda olmadıkça kar lastiği olmadan trafiğe çıkmama önerisinde bulundu.

16 Şubat 2021 - 15:03
Gebze'de bu sabah etkisini yoğun bir şekilde gösteren kar yağışı, kent genelinde birçok noktada trafiği durma noktasına getirdi. Yaşanan bu aksama Gebzelilerin ve kent muhalefetinin büyük tepkisini çekerken, konu hakkında açıklamalarda bulunan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Gebzelilerden özür dileyerek şunları dile getirdi; "Ekiplerimiz dün akşam saat 20.00'dan bu yana 16 saattir karla mücadeleye devam ediyorlar. Tuzlama ve bazen de sıyırma yeterli kalmıyor. Sizlerden ricamız, zorunluluk olmadıkça, kar lastiği olmadan trafiğe çıkmayın. Zorunda kalmadıkça evden dışarı çıkmayın. Şu anda tüm ekiplerimiz yoğun bir şekilde saha mücadelesine devam ediyor. Hassasiyetinizden ve duyarlılığınızdan ötürü teşekkür ediyorum. Aksamalardan dolayı özür diliyoruz ama inşallah en kısa sürede bütün yollarımız açık olacak" dedi.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Caner
  2 ay önce
  Mevlana mahallesi ne uğrayan yok sayenizde işe gidemedik tebrikler
 • engin batı
  2 ay önce
  ne hikmetse servis güzergahı olan mustafapaşa mahallesinde iki seferdir kar yağışı olduğunda hiçbir şekilde çalışma olmuyor başkanda ekipler hazır diyor ama çalışan yok
 • oğulca
  2 ay önce
  iki seferdir kar yağıyor fakat bizim mahalle yetim bugün ambulans hasta almaya geldi fakat sokağa giremediği için geri gitti yerlerde buz vardı
 • İsmail ALTUN
  2 ay önce
  Hürriyet Mahallesindeki okula toplu taşıma da çıkmıyorsa neyle gideceğiz başkanım?Daha önce aynı gün tuzlama yapılırdı. En azından ana caddeler dışında kamu kurumlarına giden sokakları tuzlasaydınız. 50 dakika yürüyerek ayaklar su içinde okula gidebildik.Yarın Hürriyet Mahallesi 2055 sokak sabahtan tuzlanmazsa değil özel araçla okula gitmek, yaya bile çıkamayız .