Reklam
Reklam

Zinnur Büyükgöz koltuğu devretti

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda koltuğunu bir günlüğüne Gebzeli öğrencilere devretti.

Zinnur Büyükgöz koltuğu devretti
22 Nisan 2021 - 11:10

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın geleneksel görüntüsü olan koltuk devri Gebze'de de yaşandı. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz koltuğunu çocuklara devretti. Büyükgöz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yapılan törende koltuğunu Kroman Çelik İlkokulu 4-E sınıfı öğrencileri Rodin Barkın Atasay ve Azra Mürtezaoğlu’na devretti. Pandemiyle mücadele çalışmaları kapsamında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle, bugün çocuklarla bir araya geldiklerini dile getiren Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz; koltuğunu devrettiği minik başkanlara belediyenin sorumlulukları ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.

İLK TALİMATLARI DESTEK OLDU
Tüm çocukların bayramlarını kutlayan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, bir günlüğüne koltuğunu devrettiği küçük başkanlar Rodin ve Azra’nın ilk talimatlarını vermelerine de yardımcı oldu. Küçük başkanların ilk talimatları, belediyenin okullara ve eğitime verdiği desteğin artarak sürmesi ve yeni parkların yapılması oldu.

ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERDİ
Çocukların ve gençlerin her zaman yanlarında ve destekçisi olduklarını ifade eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz konuklarına, çocuklara ve gençlere yönelik hizmetlere ilişkin de bilgi verdi. Başkan Büyükgöz, ziyaret sonrasında konuklarını çeşitli hediyeler vererek uğurladı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum