Reklam
Reklam

Zinnur Büyükgöz, proje alanını inceledi

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Gebze’nin yeni sağlıklı yaşam merkezi olacak proje alanını inceledi. Proje hakkında açıklamalarda bulunan Büyükgöz, çalışmaların en kısa sürede başlayacağını sözlerine ekledi.

Zinnur Büyükgöz, proje alanını inceledi
21 Haziran 2021 - 18:07
İlyasbey Caddesi’nde Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü, Gebze KETEM vb. yapıları içerisinde bulunduracak, bununla beraber İlyasbey Camii önünde oluşturulacak kent meydanı ve katlı otopark projesi için geri sayım sürüyor. İlyasbey Sağlıklı Yaşam Merkezi Meydan ve yeraltı otoparkı yapılacağı proje alanında incelemelerde bulunan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, bölgenin sağlık alanındaki ihtiyaçlarının düşünülerek hazırlanan proje içerisinde  KETEM, verem savaş, aile sağlığı birimi, tıbbi laboratuarlar, aile danışmanlığı ve sosyal danışmanlık birimi, çocuk gelişimi, fizik tedavi ve spor aktivasyon odası ve 450 araçlık otoparkın yer alacağını dile getirdi. Boşaltılan ve söküm çalışmalarına başlanan eski devlet hastanesi binasında incelemelerde bulunan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, İlyasbey Sağlıklı Yaşam Merkezi Meydan ve Yeraltı Otoparkı Projesi’nin İlçe Sağlık Müdürlüğü binasının bulunduğu alan ile eski devlet hastanesinin bulunduğu bölgede inşa edileceğini dile getirdi. 

“ÇALIŞMALAR EN KISA SÜREDE BAŞLAYACAK”
İlyasbey Sağlıklı Yaşam Merkezi Meydan ve Yeraltı Otoparkı Projesi’nin bölgenin sağlık alanındaki ihtiyaçlarının düşünülerek hazırlandığını ifade eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz; KETEM, verem savaş, aile sağlığı birimi, tıbbi laboratuarlar, aile danışmanlığı ve sosyal danışmanlık birimi, çocuk gelişimi, fizik tedavi ve spor aktivasyon odası gibi donatıların yer alacağı projenin ayrıca 450 araçlık katlı otoparkı da bünyesinde barındıracağını vurguladı. Başkan Büyükgöz projede çalışmaların en kısa sürede başlayacağını da açıkladı. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum