Reklam
Reklam

"Adil bir dünya düzeni inşa etmeliyiz"

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı haftalık yönetim kurulu toplantısını Zoom uygulaması üzerinden yaptı. Toplantıya Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi de katılım sağladı.

"Adil bir dünya düzeni inşa etmeliyiz"
21 Mayıs 2020 - 15:15
Yeniden Refah Gebze, koronavirüse rağmen toplantılarını aksatmıyor. Bu bağlamda online toplantılarına hız veren partinin son toplantısına Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi konuk oldu. Terzi burada yaptığı konuşmasında şunlara değindi;  “Sırtına borç- faiz- vergi yükü vurulmuş milletimiz her gün ekonomik olarak darbe yiyor, İstanbul Sözleşmesi ve 6284 ile aile kurumuna her gün darbe indiriliyor, en temel tarımsal ürünleri dahi ithal edip hakkı verilmeyen çiftçimize her gün darbe vuruluyor. Daha yeni sınav tarihleri değiştirilen gençlere hayatlarının en büyük darbesi yapılıyor iken sesi çıkmayan ana muhalefet kalkmış darbe çığırtkanlığı yapıyor. Yandaş yazar çizer ve TV programcılarında onları tehdit ediyor bu nasıl bir horoz dövüşü anlamış değiliz.   Bu acizlere tavsiyemiz; başta kendi taraftarları olmak üzere milleti kandırmayı bıraksınlar da Dr. Fatih Erbakan'ı izleyip doğru siyasetle iktidar nasıl değiştirilir onu öğrensinler.
 
“MİLLİ GÖRÜŞÇÜLERİN ÇOK BÜYÜK SORUMLULUĞU VAR”
COVİD-19 virüsünü ardından Yeni Bir Dünya düzeni kurulacak diyorlar. Son günlerde herkesin dillendirdiği ve merakla beklenen Yeni Dünya Düzeni’nin senaryosu belli oldu. Buna göre planlanan Yeni Dünya Düzeni’ndei eski dünyadakinden çok daha fazla kan ve gözyaşı olacak, eski dünyadakinden çok daha fazla insan hakları ihlalleri olacak, eski dünyadakinden çok daha fazla adaletsiz gelir dağılımı olacak, eski dünyadakinden çok daha fazla zulüm ve savaş olacak, eski dünyadakinden çok daha fazla cinayet ve gasp olacak, eski dünyadakinden çok daha fazla şiddet ve sapıklık olacak, Çünkü; Yeni Dünya Düzeni diyerek sundukları senaryoda değişen sadece figüranlar ve malzemeler olacak. Çünkü; Yeni Dünya Düzeni diyerek sundukları senaryo eskisinde de olduğu gibi Rahmani değil şeytani olacak. O nedenle bugün Millî Görüşçülerin çok büyük bir tarihi sorumluluğu vardır. Mevcut dünya düzeni yıkılırken onun yerine; savaşı değil barışı, çatışmayı değil diyaloğu, çifte standarttı değil adaleti, Üstünlüğü değil eşitliği, sömürüyü değil adil düzeni, baskı ve tahakkümü değil insan hak ve hürriyetini temel alan hak nizamına dayalı yeni dünya düzenini kurmak zorundayız” dedi.
 
“TÜM ÜYELERİMİZE ÇOK İŞ DÜŞÜYOR”
Hüseyin Terzi’nin ardından söz alan Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç ise,  “Biz siyasette rövanş anlayışı gütmüyoruz. Artık mahalle teşkilatlarımız olmazsa olmazlarımız arasındadır. Arkasından sandık müşahitlerimiz için çalışmalarımızı hızlandıracağız. Kurmak istedikleri tektip insan sistemine ve düzenine ancak ve ancak Milli Görüş ile çok çalışarak bozabiliriz. Bizler sömürüden uzak adil bir dünyanın kurulması için çalışmazsak emperyalist güçler istedikleri yeni dünya düzenini bağıra bağıra bize enjekte ederler. Onun için tüm ilçe yönetimi, gençlik yönetimi, hanım kolları ve mahalle teşkilatlarımıza çok iş düşüyor hep birlikte halkımıza doğru siyaset ve doğru söylemlerle bunları anlatmalıyız” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum