Büyükakın'dan Ünlü'ye hayırlı olsun ziyareti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ve Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Emre Kurt’u ziyaret etti.

Büyükakın'dan Ünlü'ye hayırlı olsun ziyareti
16 Ekim 2020 - 15:54 - Güncelleme: 16 Ekim 2020 - 16:11

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ve Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Emre Kurt’u ziyaret etti. Yakın zamanda gerçekleştirdikleri kongre sonrası yeniden başkanlığa seçilen MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’yü tebrik eden ve başarılar dileyen Başkan Büyükakın, “Yeni yönetiminiz hayırlı uğurlu olsun. Bundan önce güzel hizmetler yaptınız bundan sonra da bu kentte güzel hizmetler yapmaya devam edeceğinize yürekten inanıyorum. Dünyada ve bölgesinde sözü dinlenen bir ülkenin inşasına hep birlikte şahitlik ediyoruz. Bunda Cumhur İttifakının da büyük katkısı var. Teröre karşı mücadelemiz, milli meselelerimizde ortaya koyduğumuz dik duruşumuz bundan sonra da gelecekte çok hayırlı işlere vesile olacaktır” açıklamasını yaptı.
 
“KOCAELİ’YE 5 BAKAN VARMIŞ
GİBİ YATIRIMLAR GELİYOR”

Ünlü ise, “Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Büyükakın’ın çalışmalarını takdirle izliyoruz. Bakanı olmayan Kocaeli’ye 5 bakan varmış gibi yatırımlar getirilmesi Tahir beyin başarısıdır. Biz camia olarak sizlerle gurur duyuyoruz. Çöpten ekmek toplayan çocuk görseydiniz gereğini yapardınız bunu biliyoruz. Söylemlerinizi de yakından takip ediyoruz. Biz aslında büyük fotoğrafa odaklanıyoruz. Hayal olan birçok çalışma bizler için anlam ifade ediyor. Yeni yönetimlerimiz heyecanlı. Saha programlarımızda Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları anlatmaya devam edeceğiz” dedi. Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanlığı ziyaretinin ardından Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Emre Kurt ve yönetimiyle de bir araya gelen Başkan Büyükakın, buradaki gençlerle sohbet etti.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum