Büyükgöz dinledi, Çelik not aldı!

Her hafta Çarşamba günleri vatandaşlarla Halk Buluşmaları kapsamında bir araya gelmeye devam eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, bugün de mesaideydi. Başkan Büyükgöz, vatandaşların dertlerini ve sıkıntılarını dinlerken, Başkan Yardımcısı Sedat Çelik de Büyükgöz’e iletilen ihtiyaç ve sorunları tek tek not aldı.

Büyükgöz dinledi, Çelik not aldı!
11 Eylül 2019 - 14:05 - Güncelleme: 11 Eylül 2019 - 14:15

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz her hafta Çarşamba günleri vatandaşlarla Halk Buluşmaları kapsamında bir araya gelmeye devam ediyor. Gebze Belediyesi hizmet binasında her Çarşamba günü gerçekleşen Halk Buluşmaları’nda vatandaşlar derdini, öneri ve taleplerini bizzat başkana iletiyor.

MAKAMIN SAHİBİ VATANDAŞ
Her fırsatta makamın sahibinin vatandaş olduğunu ifade eden Başkan Büyükgöz, “Halk Buluşmalarımız ve Mahalle Meclislerimiz oldukça verimli geçiyor. Bizler vatandaşa hizmet etmek için buradayız. Gözümüz ve gönlümüz; tüm istek, talep ve önerilerini emir telakki ettiğimiz kıymetli Gebzeli hemşerilerimizde. Allah izin verirse bu doğrultuda devam edecek, her zaman vatandaşla iç içe olmaya özen göstereceğiz” dedi.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum