Çayırovalı Mehmet Gül yardım bekliyor

Çayırova’nın sevilen ve sayılan ismi Mehmet Gül, skolyoz hastalığı (omurga eğriliği) nedeniyle zor ve sıkıntılı günler geçiriyor. Hastalığının üst seviyeye çıkması nedeniyle kısmı felç geçiren Mehmet Gül, ameliyat masraflarının karşılanması için hayırseverlerden yardım bekliyor.

Çayırovalı Mehmet Gül yardım bekliyor
09 Haziran 2020 - 12:23 - Güncelleme: 09 Haziran 2020 - 13:18

Doğuştan skolyoz hastası olan ve şuan Florence Nightingale Hastanesi’nde ameliyat için gün bekleyen Çayırovalı Mehmet Gül, ameliyat masraflarının karşılanması için hayırseverlerin yardımını bekliyor. 43 yaşında olan iki çocuk babası Mehmet Gül, omurga eğriliği nedeniyle biran önce ameliyat olması gerekiyor. Ancak söz konusu olan ameliyat devlet hastanelerinde yapılamadığı için Florence Nightingale Hastanesi’ne başvuran ve burada da yatış işlemi gerçekleşen Mehmet Gül’ün yaşadığı maddi imkansızlıklar bu ameliyatın gerçekleşmesine neden oluyor.
 
ARACINI VE EVİNİ SATILIĞA ÇIKARDI
İlaçlı MR, röntgen, çeşitli tetkikler, üç boyutlur MR ve günlük yatak ücretleri ile birlikte şuana kadar yaklaşık 175 bin ödeme yapan Mehmet Gül artık tıkanmış durumda. Gül’ün ailesi, aracını ve oturduğu evini satılığa çıkartan Mehmet Gül’ün ameliyat masraflarının 250-300 bin TL arasında tutacağını ifade ediyor. Destekte bulunmak isteyenler için kendisine ait ilgili bankanın TR 46 0001 5001 5800 7303 7310 96 nolu iban numarasını paylaşan Mehmet Gül, biran önce eski sağlına kavuşmanın özlemi içinde.

 
 
 
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum