CHP Gebze'den 10 Ocak ziyareti

CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan ve ekibi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlamak amacıyla Gebze Yenigün Gazetesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. CHP’li Orhan, burada yaptığı açıklamalarda, yerel siyasetin kent için ne kadar önemli olduğuna dikkat çekti.

CHP Gebze'den 10 Ocak ziyareti
13 Ocak 2021 - 11:51

CHP Gebze’den Yenigün’e 10 Ocak ziyareti. CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, CHP Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Yaşa Erdoğan ve CHP Gebze Basından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Seyhan Topaç, gazetemiz imtiyaz sahibi Uğur Saray ve yazı işleri müdürümüz Emrah Erdoğan’la bir araya gelerek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik etti. Görüşmede yerel ve genel siyaset üzerine açıklamalarda bulunan Orhan, şunları dile getirdi; “Bizim siyaset anlayışımızda önceliğimiz Gebze halkı. Yerelde daha sağ duyulu hareket ederek, kentin sorunlarını çözme noktasında girişimlerimizi sıklaştırmalıyız. Gebze’nin öncelikleri var ve bu öncelikleri halletmek için elimizi taşın altına koyup, ona göre yolumuza devam etmeliyiz. 

“YEREL VE GENEL SİYASET ÇOK FARKLI”
Ülkede genel siyasette tartışmalar olabilir ancak yerel ve genel siyaset birbirinden çok farklı. İlçe başkanı olarak seçildiğimiz günden bu yana sokakta Gebze’de ne yapacağımızı anlattık. Vatandaşlarımızın sorunlarına kulak kabarttık ve bunları çözmek için girişimlerde bulunduk. Bunları yaparsak ancak Gebze’de karşılık görürüz. Gebze bizim evimiz olaya böyle bakıyoruz ve herkes kendi evini güzelleştirmek için çalışmalı. 

“KISIR TARTIŞMADA KAYBEDEN GEBZE OLUR”
Gebze özelinde kısır çekişme yaratırsak, kaybeden yine Gebze olur. Tartışmalar süre gelirken, Gebze’nin sorunları olduğu gibi kalır. Bizim amacımız daha güzel, daha yaşanılabilir bir Gebze için mücadele etmek.” Orhan, açıklamalarının ardından imtiyaz sahibimiz Saray’a günün anısına ajanda takdim etti. Nazik ziyaretleri ve hediyeleri için Orhan’a teşekkür eden Saray, CHP Gebze heyetine kalem hediye etti. Görüşme çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum