Çiftçi, başkentte Çayırova'yı konuştu

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Ankara’da düzenlenen “Uluslararası Yerel Yönetimlerde Kadın Şurası” programına katılmak üzere Ankara'ya giden Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Çayırova'nın yatırımları ve sorunları üzerine ilgili bakanlıklarla istişarelerde bulundu.

Çiftçi, başkentte Çayırova'yı konuştu
12 Aralık 2019 - 11:48

Daha mutlu ve yaşanılabilir bir Çayırova için mücadelesini sürdüren Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Ankara'daki temaslarında ilk olarak Çayırova'nın en acil ihtiyaçları arasında yer alan devlet hastanesi konusunu görüşmek üzere Sağlık Bakanı Yardımcısı Halil Eldemir'i ziyaret etti. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Çiftçi, "Seçim beyannamemizde sözünü verdiğimiz Çayırova Devlet Hastanemizin bir an önce başlaması için çalışıyoruz. Halkımızın isteği ve Sağlık Bakanlığımızın oluru ile arazisini ilçe merkezine yakın yere getirdiğimiz hastanemizle ilgili Sağlık Bakan Yardımcımız Sayın Halil Eldemir’i ziyaret ederek, istişarelerde bulunduk" dedi.

İSTİŞARELER SÜRÜYOR
Çiftçi'nin bir sonraki günkü durağı ise Milli Emlak Genel Müdürü Tufan Büyükuzun ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdürü Turan Konuk oldu. Ziyaretlerde belediye projeleri ile ilgili görüş alışverişi yapan Başkan Çiftçi, "Daha mutlu ve yaşanabilir bir Çayırova için Ankara’da görüşmelerimiz devam ediyor. Milli Emlak Genel Müdürü Sayın Tufan Büyükuzun ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdürü Sayın Turan Konuk’u ziyaret ederek, ilçemizdeki milli emlak arazilerinin belediyemiz projeleri ve kamu kurumlarının hizmetlerinde değerlendirilmesi için görüş alışverişinde bulunduk" açıklamasında bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum