KOGACE Drone Kursu'nda

Sosyal proje ve etkinlikleriyle son zamanlarda Cemiyet üyelerine yönelik birçok projeyi hayata geçiren Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti, meslektaşlarının eğitimlerini de ihmal etmiyor. Sosyal medya ve diksiyon kursları açan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti bu kursların hemen ardından üyelerine son yılların gözde işlerinden Drone Eğitimi Kursu açtı.

KOGACE Drone Kursu'nda
12 Aralık 2019 - 11:35 - Güncelleme: 12 Aralık 2019 - 11:39

Kursa büyük ilgi gösteren KOGACE üyeleri eğitimlerin ilk gününde rekor bir katılım sağladı. 50 KOGACE üyesinin katıldığı eğitimler sonunda başarılı olan kursiyerler Drone ehliyeti almaya hak kazanacak. Eğitimlerle ilgili açıklamalarda bulunan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan, ”Uzun zamandır meslektaşlarımıza yönelik eğitimler maalesef ihmal edilmiş. Bol keseden atıp savurganlık yapan değil, hizmet üreten bir yönetim anlayışıyla hareket ediyoruz. Yaptığımız her projede ve etkinlikte üyelerimize yönelik çalışmalar oluyor.  Bu kapsamda ilk olarak açtığımız sosyal medya eğitimi ve diksiyon kursumuzu tamamladık. Şimdi de üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda Drone Eğitim Kursunu başlattık.

KOCAELİ 3 İLDEN BİRİSİ OLDU
Sadece üç ilde eğitim veren Drone kurslarını girişimlerimiz ve çalışmalarımız neticesinde İzmit’te açtık. Kursumuza ilgi hayli fazla oldu. Bu bizleri sevindirdi. 5 gün sürecek kurlarımızın ardından üyelerimiz Drone 1 resmi ehliyetlerini alacaklar. Artık meslektaşlarımız izinsiz uçmayacak, belgeleri ve ehliyetleri olacak. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti yönetimi olarak çalışmalarımız devam edecek” dedi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum