Çizgi üstündeki firmalar ödüllendirildi

Kocaeli Sanayi Odası’nın düzenlediği Çizgi Üstünde 12. Sektörel Performans Ödül Töreni, geniş bir katılımla gerçekleşti. Programda bir çok firma gösterdiği başarıdan ötürü ödüllendirildi.

Çizgi üstündeki firmalar ödüllendirildi
08 Aralık 2019 - 14:16

Wellborn Otelde düzenlenen törene; Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un yanı sıra, Ticaret Bakan Yardımcısı Gonca Yılmaz Batur, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan, TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu,  Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Akgün Altop, Anadolu Grubu Başkanı Tuncay Özilhan, Kibar Holding Ceosu Haluk Kayabaşı, ödül alacak firmalar ve çok sayıda sanayici işadamı katıldı. Kocaeli  Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak ve Ticaret Bakan Yardımcısı Gonca Yılmaz Batur’un yaptığı konuşmalarının ardından Vali Aksoy yaptığı konuşmasında şunları dile getirdi;

"SANAYİNİN KALBİ KOCAELİ’NDE ATIYOR"
“Kocaeli’nin Türkiye ekonomisine olan katkılarını hepimiz biliyoruz. Kocaeli; Türkiye’de sanayinin kalbinin arttığı bir kent. Türkiye ekonomisine en fazla katkı veren illerin başında geliyor. Kocaeli; Türkiye’de tüketilen sanayideki enerjinin yüzde 9,28’ini kullanarak ilk sırada yer almaktadır. Kocaeli’de başta Valiliğimiz olmak üzere Büyükşehir Belediyemiz, üniversitelerimiz, odalarımız, bütün kurum ve kuruluşlarımızla koordinasyon içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün buraya katılan bütün iş insanlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Üretim, istihdam ve ülke ekonomisine katkı sundukları için teşekkür ediyorum. Yarışmaya katılan ve ödül almaya hak kazanan bütün kurum ve firmaları kutluyorum. Onların bu örnek başarıları diğer firmalarımıza da yeni bir ufuk açacaktır.” Vali Aksoy konuşmasının ardından ödül alan firmaları da tebrik etti.

ÖDÜL ALAN FİRMALAR
Büyük Ödüller; Büyük Ölçekli Kuruluş kategorisinde; Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş., Kobi; Genmacs Otomasyon Mak. İth. İhr. San. Ve Tic. Ltd. Şti., Ağaç ve Kağıt Ürünleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Adel Kalemcilik Tic. Ve San. A.Ş.,  Kobi Sanayi Sektörü; Montel Mobilya Tekstil Deri Tur. San. ve Tic. A.Ş., Gıda Sanayi Sektörü Kobi; Sarıbaş Tarım ve Süt Ürünleri Ltd. Şti., Elektrik Elektronik ve Otomasyon Ürünleri Sektörü Kobi; Eso Endüstriyel  Elektronik A.Ş., Motorlu Taşıt Servis Sanayi Sektörü Kobi; Nazer Otomotiv Pazarlama San. Tic. A.Ş., Yazılım Ürünleri Sektörü Kobi; Bimser Çözüm Yazılım Tic. A.Ş., İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Nuh Çimento Sanayi A.Ş., İlaç Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Onko İlaç San. ve Tic. A.Ş., Havacılık ve Savunma Sanayi Kobi; Aycan Havacılık San. ve Ltd. Şti.,  Tekstil Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Metraco İth. İhr. ve Tic. A.Ş.,  Plastik ve Kauçuk Ürünleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Pimtaş Pilastik San. Tic. A.Ş., Kobi; İmren Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti., Makine Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş;  Systemaıhsk Havalandırma Tic. San. A.Ş., Makine Sanayi Sektörü Kobi; ICM Makina ve Mühendislik  Ltd. Şti., Kimya Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş Hektaş Tic. A.Ş., Kimya Sanayi Sektörü Kobi; Malva Kozmetik Petr. Gıda Tur. İnş. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti., Taşıt Araçları ve Yan Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Kordsa Teknik Tekstil A.Ş., Kobi; Üçel Kauçuk Taşıt Araçları Otomotiv Yedek Parça  San. Tic. A.Ş., Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Autoport Liman İşletmeleri A.Ş.,  Metal Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Demisaş Döküm Emaye Mamulleri San. A.Ş., Kobi;, Altaş Alüminyum İmalat San. ve Tic. A.Ş. Petrol ve Petrol Ürünleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş.’ye katılımcılar ve protokol üyeleri tarafından verildi. Program çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum