Medar Hastanesi, gücüne güç kattı

Özel Medar Hastanesi Gebze, önceki gün gerçekleştirdiği basın toplantısı ile yeni marka isimleri Medar’ı ve bünyesine kattığı hekimleri Gebze kamuoyuna tanıttı.

Medar Hastanesi, gücüne güç kattı
08 Aralık 2019 - 13:58

Medar Hastaneleri Yönetim Kurulu Üyesi ve Özel Medar Gebze Hastanesi Genel Koordinatörü Uzm. Dr. Nevzat Doğan ve Medar Hastanesi Gebze Başhekimi Uzm. Dr. Mehmet Erdem Gürel ev sahipliğinde gerçekleştirilen basın toplantısında Medar Hastanesi Gebze‘ye katılan hekimlerle ilgili ayrıntılı bilgi verilirken 2020 yılı için Medar Hastaneleri’nin sağlık vizyonu ve yatırımları konusunda gazeteciler bilgilendirildi. Toplantıda konuşan Medar Hastaneleri Yönetim Kurulu Üyesi ve Medar Gebze Hastanesi Genel Koordinatörü Uzm. Dr. Nevzat Doğan bünyelerine katılan yeni hekimlerin Medar Hastanesi’nin gücüne güç kattığını belirterek şunları dile getirdi; “Konak Hastaneleri bünyesine katılan Gebze Tıp Merkezi’nin ardından kurulan hastanemiz yeni adıyla Gebze Medar Hastanesi alanında uzman deneyimli doktorları, modern tıbbi altyapısı ve 18 bin metrekarelik tesis alanıyla 2015 yılının eylül ayından itibaren hasta kabul etmeye başlamıştır. Türkiye’nin en büyük sanayi bölgesinin kalbinde yer alan,  İstanbul’a 20 ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na 15 dakika mesafedeki Gebze Medar Hastanesi bölgesinin en çok tercih edilen hastaneleri arasında yer almaktadır. 

"SAĞLIĞINIZ EL ÜSTÜNDE"
Gebze Medar Hastanesi geniş branş ağı, tıp teknolojisinin en güncel donanımı, ileri teknolojileri ve yüksek hasta memnuniyeti standartlarıyla balkanlar ve orta doğu coğrafyasından uluslararası hastalara da hizmet veren bir sağlık kuruluşu olma hedefi doğrultusunda çalışmaktadır. Bu doğrultuda hekim kadrolarımızı güçlendirerek, özellikli hizmet alanımızı genişleterek bölgemiz vatandaşlarına sağlık hizmetini 20 yılın üzerindeki tecrübemiz ile sunmaktan onur duyuyoruz, bizim için ‘Sağlığınız El üstünde”

"HIZ KESMEDEN ÇALIŞIYORUZ"
Özel Medar Hastanesi Gebze Başhekimi Uzm. Dr. Mehmet Erdem Gürel ise yaptığı konuşmada şunları belirtti;  “Özel Medar Hastanesi Gebze ekipman gücü ve en önemlisi tıbbi ve entelektüel sermayesi ile fark yaratan bir sürecin içinde bulunuyor. Çok kısa süre önce aramıza katılan doktor arkadaşlarımız bu sürecin en önemli göstergeleri. Bünyemize katılan akademik kadrolar ve alanında uzman hekimlerle Gebze’ de sağlık hizmeti alma kalitesini arttırmak için hız kesmeden çalışıyoruz. Gece 24.00’a kadar hizmet veren Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, İç Hastalıkları polikliniklerimizle sağlık hizmeti alma konusunda ulaşılabilir hastane misyonu ile çalışıyoruz.  Hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın her an yanında olmak için süreçlerimizi geliştiriyoruz.” Uzm. Dr. Doğan ve Uzm. Dr. Gürel, konuşmaların akabinde kadrolarına kattıkları Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Ahmet Ziya Balta,  Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Feridun Aysu, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Taner Çelikel, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Kübra Bölük, Diş Hekimi Dt. Elif Şerbetçi, Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Uzm. Dr. Mustafa Kılıç, Acil Servis Hekimi Dr. Ahmet Remzi Tülüce’yi basına tanıttı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum