Engellilere nikâh salonları ücretsiz

Gebze Belediyesi Aralık ayı olağan meclis oturumu, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz yönetiminde yapıldı. Aralık meclisinde engelli vatandaşların belediyeye ait nikah salonlarından ücretsiz olarak faydalanmalarına dair madde oy birliğiyle kabul edildi. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde alınan bu karar hiç kuşkusuz engelli vatandaşların yüzünü güldürdü.

Engellilere nikâh salonları ücretsiz
04 Aralık 2019 - 13:30

Gebze Belediyesi Aralık ayı olağan meclis oturumu Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz başkanlığında gerçekleştirildi. Aralık ayı meclis oturumu bir önceki aya ait karar özetlerinin oylanması ve yoklama ile başladı. Aralık ayı meclis oturumunda önerge ile gündeme dahil edilenle toplam 18 gündem maddesi görüşüldü.

ENGELLİLERE MÜJDE
Gündemin birinci maddesi olan Yapı Kayıt Belgesi alan 94 adet parselin satışına ilişkin Plan ve Bütçe Komisyon Raporu ve ortak önerge ile gündeme dahil edilen, engelli vatandaşların belediyeye ait nikah salonlarından ücretsiz olarak faydalanmalarına dair madde oy birliğiyle kabul edildi. Gebze Belediyesi Meclisi yeni yılın ilk toplantısını 2 Ocak Perşembe günü saat 16.00’da yapacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum