Reklam
Reklam

Gebze'de halk meclisleri kaldığı yerden

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz hafta sonu, Yavuz Selim ve Gaziler mahallelerinin sakinleriyle halk meclisi toplantılarında bir araya geldi.

Gebze'de halk meclisleri kaldığı yerden
27 Eylül 2021 - 16:28
Zinnur Büyükgöz, Halk Meclislerine hız kesmeden devam ediyor. COVİD-19 pandemisiyle mücadele tedbirleri kapsamında ara verilen ve geçtiğimiz haftalarda Adem Yavuz Mahallesi’ndeki buluşmayla yeniden startı verilen halk meclisi toplantıları Gaziler ve Yavuz Selim’deki toplantılarla sürdü. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün ‘gönül belediyeciliği’ kapsamında göreve gelir gelmez başlattığı halk meclislerinde mahalle sakinleri; talep, görüş, öneri ve hizmetlere ilişkin isteklerini belediye başkanına iletiyor. Geçtiğimiz hafta sonu ilk olarak Gaziler Mahallesi sakinleriyle Halk Meclisi toplantısında bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Pazar günü de Yavuz Selim Mahallesi sakinlerine konuk oldu. Mahallelerde devam eden çalışmalar ve hizmetlere ilişkin genel bilgi ve değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz yaptığı açıklamada, şunları dile getirdi;

“MEKANLARI CENNET OLSUN”
“Mücadelesini millet olarak hep birlikte verdiğimiz COVİD-19 pandemisinde vefat eden tüm kardeşlerime bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun inşallah. Bugün sizlerle halk meclisimizde bir araya geldik. Bizim asli sorumluluğumuz olan sizlere hizmet etme görevini eksiksiz yerine getirmek için zaman zaman istişare ediyoruz. Bu vesileyle sizlere halk meclislerimizde konuk oluyoruz. Katılımınız için siz değerli hemşerilerime bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

TALEPLERİ TEK TEK DİNLEDİ
Belediye hizmet birimlerinin mahallelerde bir içerisinde uygulamaya koyduğu hizmetlere ilişkin verileri vatandaşlarla paylaşan Başkan Büyükgöz daha sonra soru-cevap bölümünde soruları yanıtladı. Vatandaşlardan gelen talep ve istekleri de tek tek dinleyen Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün Halk Meclisi toplantılarına Ak Parti İlçe Başkanı Recep Kaya, mahalle teşkilat başkanları, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum