Reklam
Reklam

Gebzespor, Recep Avcı ile yaşıyor

‘Gebzespor yaşasın’ sloganıyla kent dinamiklerini harekete geçiren Recep Avcı, bugün yapılan olağanüstü kongre sonucunda mor-beyazlı ekibin başkanı oldu.

Gebzespor, Recep Avcı ile yaşıyor
05 Ocak 2020 - 16:20 - Güncelleme: 05 Ocak 2020 - 16:26

Gebzespor’un çeşitli dönemlerinde yöneticilik yapan, mor-beyazlı camianın sevilen ismi Recep Avcı, bugün tesislerde gerçekleşen tarihi kongrede kulübün yeni başkanı oldu. Mevcut başkan Hüseyin Deniz’den kulübü devralan Avcı ve ekibine ilgi son derece yüksekti. Taraftarlar, kongrenin yapıldığı salonu hınca hınç doldururken, birçok siyasi parti ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Gebzespor’un yeni yönetimine destek vermek üzere kongreye katılım sağladı. Kongreye katılamayan çok sayıdaki kişi de tesislere çelenk göndererek, Avcı ve ekibine başarılar diledi.

KULÜBÜ HAK ETTİĞİ
NOKTAYA GETİRECEĞİZ

Kongrede yoğun alkışlarla kürsüye gelen Avcı, Gebzespor’a yeni bir kimlik kazandıracaklarını dile getirirken, “Herkese teşekkür ediyorum. Heyecanımıza ortak oldunuz ve bize güç verdiniz. Gebzespor kulübünün ağırlığını ve büyüklüğünü hep birlikte hak ettiği noktaya getirmek için çalışacağız” dedi.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum