Reklam
Reklam

Geçmiş olsun TV 41

Kocaeli’de yıllardır yayın yapan TV 41 televizyon kanalına dün gece saatlerinde kimliği belirsiz bir kişi pompalı silahla saldırı girişiminde bulunuldu. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Geçmiş olsun TV 41
06 Mart 2021 - 12:28
Olay, gece saat 00.30 sularında İzmit Veliahmet Mahallesi Cengiz Sille Sokak adresinde meydana geldi. TV 41 televizyonuna kimliği henüz bilinmeyen bir şahıs tarafından silahlı saldırı girişiminde bulunuldu. Saldırgan pompalı tüfek ile binaya doğru ateş edeceği esnada bir çalışan durumu fark etti. Televizyon çalışanının olayı fark ettiğini gören silahlı saldırgan hızla kaçarak bölgeden uzaklaştı.

SALDIRGAN HER YERDE ARANIYOR
TV 41 Haber Müdürü Hakan Süer, olayla ilgili olarak, "Kimliği belli olmayan bir kişi elinde pompalı tüfek ile TV 41'e saldırmak istedi. Tam ateş edeceği sırada personelimiz tarafından kovalanan saldırgan emniyet güçleri tarafından her yerde aranıyor" ifadelerini kullandı.

KOGACE SALDIRIYI KINADI
Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti, bir mesaj yayımlayarak saldırı girişimini kınadı. KOGACE'nin mesajında, "Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti olarak, yapılan saldırı girişimini kınıyoruz. Ayrıca bu şahsın en kısa sürede güvenlik birimlerimiz tarafından yakalanacağına inanıyor, basın mensupları ve basın kuruluşlarına ilimizde ve ülkemizde yapılan saldırı ve saldırı girişimlerinin son bulmasını diliyoruz. Her şarta ve koşulda meslektaşlarımızın yanında olduğumuzu belirterek, TV 41 geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz" ifadeleri kullanıldı. Bizde Gebze Yenigün Gazetesi olarak TV 41'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum