Hyundai KONA Gör-Tan Otomotiv'de sergileniyor

Türk otomotiv endüstrisinin etkin markalarından biri olan Hyundai, merakla beklenen 1.6 litrelik dizel motorlu ve 7 ileri DCT şanzımanlı KONA modelini, Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler'in sahibi olduğu Hyundaı Gör-Tan Otomotiv’de test sürüş günleri kapsamında müşterilerini bekliyor.

Hyundai KONA Gör-Tan Otomotiv'de sergileniyor
15 Nisan 2019 - 12:00

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler’in sahibi olduğu Hyundaı Gör-Tan Otomotiv’de Hyundai, merakla beklenen 1.6 litrelik dizel motorlu ve 7 ileri DCT şanzımanlı KONA modelinin test sürüş günleri başladı. Önceki gün başlayan test sürüş gününe vatandaşların yoğun ilgili olduğu görüldü. Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler ve eşi Sevgi Çiler ile kızları Gözde Çiler de KONA modelinin test sürüş günleri kapsamında düzenlenen etkinliğe katıldılar.

ARAÇLA İLGİLİ BİLGİ VERDİLER
Hyundai KONA ile ilgili olarak teknik bilgiler veren Gör-Tan Otomotiv Satış Müdürü Erkan Gökbayrak, “Hyundai Kona, 1.0 ve 1.6 litrelik motorlardan oluşuyor. 1.6 litre motorunun hem benzinli hem de dizel seçenekleri mevcut. 6 ileri düz vitesi olan aracın, 7 ileri otomatik şanzıman seçeneği ise 1.6 litrelik motorlarda sunuluyor. 1.6 litrelik benzinli motor 177 beygir gücüne sahip. İç döşeme renkleri tercihe bağlı olarak değiştirilebiliyor. Aracın multimedya sistemi de bir hayli dolu. 6 hoparlör ve 7 inç boyuta sahip olan dokunmatik ekrana sahip olan araç, Apple CarPlay ve Android Auto özelliklerini de barındırıyor. Ayrıca, akıllı telefonlarınızı kablosuz olarak şarj edebileceğiniz bir bölme de bulunuyor” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum